Голодомор у кримській фермі. На анексованому півострові засуха "вбила" три десятки корів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Вони померли від голоду.

Понад 30 корів загинули в одному з фермерських господарств на сході анексованого Криму. Причиною масових смертей худоби став голод, який спричинила відсутність їжі через осінню посуху. 

Про це пише "Крим. Реалії" з посиланням на російський "Державний комітет ветеринарної медицини Криму".

У відомстві припускають, що те, що трапилося може бути пов'язано з посухою, і, як наслідок, відсутністю корму.

"Однією з причин виникнення ситуації, що склалася, може бути посушливий період на території півострова і, як наслідок, недостатня кількість кормів для тварин. Кормів у фермерському господарстві катастрофічно недостатньо. Тварини виснажені", - сказано в повідомленні.

Разом із тим, "голова" так званого держкомітету ветеринарної медицини Криму Валерій Іванов у коментарі російському "Інтерфаксу" підтвердив інформацію щодо недостатньої кількості кормів і засухи.

"Підприємець не спланував кількість кормів на зиму, а з урахуванням того, що осінь була дощова, не було сухостою. На жаль, понад 30 тварин були виснажені", - сказав Іванов.

Фахівці вже відібрали проби для проведення аналізів, які покажуть причину смерті тварин. На місце загибелі худоби направлено спеціальну техніку для утилізації трупів і дезінфекції місця їхнього виявлення.

Плейлист 23 відео Новини окупованого Криму. Актуальне

2019 року Крим "відсвяткував" вже п’яту річницю анексії. За цей час півострів, як і Росія, отримав серйозні санкції, однак ніхто досі не змусив Москву хоча б розпочати обговорення повернення Криму до України. На п’ятий рік анексії росіяни продовжують репресії та утиски на півострові.

Новини окупованого Криму. Актуальне

Нагадаємо, в окупованому Сімферополі через обміління водоймищ запроваджують обмеження на подавання води. Однак попри дискусії, наприкінці 2019 року комітет Верховної Ради України з прав людини все ж ухвалив рішення про неможливість постачання води до анексованого Криму до його деокупації.

Відео Як змінився Крим, відколи Україна перекрила воду з материка

Обміняти водопостачання анексованого Криму на поступки щодо Донбасу - це особиста думка лідера фракції "Слуга народу" Давида Арахамії, а не державна. Таке змушений був пояснювати глава президентського офісу Андрій Єрмак. Хоча Крим, у прямому значенні цього слова, сохне. Унікальні дослідження - як змінився півострів, відколи Україна перекрила воду з материка.  

Як змінився Крим, відколи Україна перекрила воду з материка

Залиште свій коментар

Вибір редакції