Голос Азарова буде вирішальним

Кабмін наділив Азарова правом вирішального голосу в Міжвідомчій комісії з питань протидії протиправному поглинанню і захопленням підприємств.

Вирішальним голосом при голосуванні в Міжвідомчій комісії з питань протидії протиправному поглинанню і захопленням підприємств (рейдерству) наділений голова комісії – перший віце-прем`єр-міністр України, міністр фінансів Микола Азаров або головуючий на засіданні.

Микола Азаров
Архів
Микола Азаров дедалі пильніше слідкує за проблемою рейдерства
Про це йдеться в постанові Кабінеті міністрів про внесення змін у положення про Комісію (№878) від 26 червня ц.р., розміщеній на сайті уряду.

“У разі розподілу голосів порівну вирішальним є голос голови Комісії або голови на її засіданні”, - йдеться в документі.

Разом з тим постановою визначається, що в разі відсутності голови комісії його обов`язки виконує співголова, а у разі відсутності обох - заступник голова Комісії.

Рішення Комісії оформляється протоколом, який підписує голова Комісії і відсилається членам Комісії, іншим зацікавленим особам протягом трьох днів після проведення засідання.

Як повідомляв УНІАН, до складу Міжвідомчої комісії з питань протидії поглинанням і захопленням підприємств, створеною в лютому ц.р., входять 20 представників Мінфіну, Мінекономіки, Мінюсту, МВС, СБУ, Держкомісії з цінних паперів і фондового ринку, ФДМ, АМКУ, Держінвестицій і Держкомпідприємництва.

Раніше Міжвідомча комісія з питань протидії протиправному поглинанню і захопленням підприємств звітувала про позитивні результати своєї діяльності.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: