Голосні заяви Юлії Тимошенко

На прес-конференції, що відбувається зараз у Києві, Юлія Тимошенко звинувачує "Нашу Україну" у співпраці з Черновецьким і вимагає звільнення столичного мера.

Юлія Тимошенко (Фото: tymoshenko.com.ua)
Юлія Тимошенко (Фото: tymoshenko.com.ua)

Юлія Тимошенко під час своєї прес-конференції у Києві повідомила, що у них з Президентом України повне порозуміння в усіх політичних питаннях "І я переконана, що ми надалі будемо рухатися абсолютно в політичній координації", - сказала вона.

Ю.Тимошенко також заперечила інформацію про її розмову з Президентом, розшифровку якої розповсюдила низка деяких ЗМІ.

"Таких розмов з Президентом не було, ніхто не знайшов навіть інтерв’ю ВВС такого, щоб можна було про це говорити. Я думаю, що це старт виборчої кампанії і старт брудних технологій," - сказала лідер БЮТ.

Нагадаємо, нещодавно в Інтернеті з’явився аудіозапис розмови Ю.Тимошенко з Президентом України Віктором Ющенко, під час якої В.Ющенко звинувачує Ю.Тимошенко в тому, що вона підвищує на нього голос та ображає. В телефонній розмові мова також йде про можливе інтерв’ю Ю.Тимошенко для ВВС.

Лідерка БЮТ також сказала, що вимагає звільнення мера Києва Леоніда Чернівецького та керівника Управління Міністерства внутрішніх справ у м. Києві. Про це вона заявила сьогодні на прес-конференції, присвяченій ситуації, що склалась з побиттям людей в ніч на 28 червня, які намагались протистояти забудові скверу на вул. Березняківській. За словами Ю.Тимошенко, "це була показова бійка, яку влаштувала влада", оскільки міліція жодним чином не відреагувала на цю подію.

Ю.Тимошенко також закликала Президента України та прем’єр-міністра розібратися з бездіяльністю правоохоронних органів. "Прем’єр-міністр зобов’язаний зробити все, щоб керівник Управління внутрішніх справ у Києві був терміново звільнений", - сказала вона, додавши, що просить також особисто підключитись до цього Президента.

Юлія Тимошенко також повідомила, що за час керування Л.Черновецьким міською адміністрацією було роздано на корупційній основі 565 га землі "практично безкоштовно". За її словами, бюджет Києва втратив 11 млрд 300 тис. грн "по самим скромним оцінкам, це ще один бюджет м. Києва, який кияни втратили".

Тимошенко також заявила, що фракція "Наша Україна" у Київській міській раді увійшла в коаліцію до команди мера Києва Леоніда Черновецького і фракції Партії регіонів у Київраді.

„"Наша Україна" сьогодні де-факто увійшла в коаліцію з Л.Черновецьким і з Партією регіонів", - сказала вона.

Звертаючись до формальних і неформальних лідерів "Нашої України", Ю.Тимошенко сказала: "Урезоньте свою фракцію. Зробіть так, щоб вона не ділила землю з мером Л.Черновецьким".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: