Голосувати вдома виявили бажання понад мільйон українців

Вдома прагнуть проголосувати 1 млн українців. ЦВК рішення суду ще не бачила.

Станом на 11.00 голосувати вдома виявили бажання 1 млн. 4 тис. 128 осіб.

Така інформація з’явилась на моніторах Центральної виборчої комісії за результатами надходження даних з 221-го територіального виборчого округу.

В той же час у ЦВК кажуть, що станом на сьогоднішній ранок не отримували будь-якого судового рішення про голосування на дому за наявністю медичної довідки.

Про це сьогодні у Києві, відповідаючи на питання журналістів, заявив голова Центральної виборчої комісії Володимир Шаповал.

"У Центральній виборчій комісії таких рішень станом на 10.00 немає", - сказав він.

При цьому Шаповал підкреслив, що займатися організацією виборів повинна ЦВК, а судові рішення не можуть замінювати закон.

"Якщо ЦВК намагатимуться нав’язати якісь рішення, ми теж будемо відповідним чином на це реагувати. Думаю, не хотілося б, щоб такі випадки мали місце", - наголосив Шаповал.

Сьогодні на сайті БЮТ з’явилось повідомлення, що Апеляційний адміністративний суд Києва сьогодні о 3.30 у повному обсязі за нововиявленими обставинами скасував усі попередні рішення про можливість голосування виборців вдома.

За словами заступника керівника центрального виборчого штабу кандидата у президенти Юлії Тимошенко Андрія Портнова, суд встановив, що Центральна виборча комісія, приймаючи роз’яснення про порядок голосування вдома, діяла протиправно, і скасував це рішення.

Портнов наголосив, що у день голосування 17 січня усі, хто бажають голосувати за межами виборчих дільниць, мають навести докази у вигляді медичних документів.

Читайте також:

Комітет виборців: голосування вдома стане "шлюзом для фальсифікацій"

ЦВК визнала помилковість у рішенні голосування на дому

Тимошенко вимагатиме скасування рішення ЦВК про голосування вдома
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: