Голова Апеляційного суду пояснив походження грошей у кабінеті: ніс до стоматолога

Дата публікації
Перегляди
6749
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Голова Апеляційного суду пояснив походження грошей у кабінеті: ніс до стоматолога

Чернушенко пояснив, звідки у його кабінеті гроші та ключі від дорогих авто

Антон Чернушенко пообіцяв не тікати від слідства за кордон.

Пятий день тривають гучні обшуки у високих кабінетах Апеляційного суду, а Генпрокурор Віктор Шокін сьогодні обіцяє внести подання до парламенту про зняття суддівського імунітету із голови відомства - Антона Чернушенка, повідомляє ТСН.День.

Суддя Чернушенко запросив журналістів до свого кабінету, звідки не виходить вже чотири дні, і розповів свою версію походження грошей у кабінеті.

"25 тисяч гривень - це дві мої зарплати, я завжди їду додому і заїжджаю купити відповідні продукти. Також вилучили з кишені 6,5 тис. доларів - це також особисті кошти. Я мав у той же день після розгляду їхати до стоматолога і, не знаючи скільки будуть коштувати п'ять імплантатів, взяв про запас кошти. От у мене вилучили 6,5 тис доларів і 25 тисяч гривень – розклали, як у якогось корупціонера!" - каже Чернушенко.

Знайдені ключі одразу від п'яти дорогих машин Чернушенко пояснює тим, що свого часу його родина працювала в юридичній фірмі в Одесі - обслуговувала припортовий завод і зовсім не бідувала.

Є пояснення і звідки в нього, у судді, знайшли талони на 14,5 тисяч тонн пального - кілька років тому подарував друг, вони вже не дійсні, але викинути шкода.

"Частково використав, а частково от 14,5 тисяч тонн я не хотів викидати, бо там гарний малюнок", - запевняє суддя.

Найскандальніша знахідка, на думку слідчих Генпрокуратури, - понад 700 SMS-повідомлень, що надходили голові суду із вказівками, які потрібно приймати рішення у яких справах.

"Сам факт надходження SMS нічого не означає, бо іноді приходить така нісенітниця, що не знаєш, що воно. Сам я ніколи SMS-ками не користувався і не вмію ними користуватись", - і тут має пояснення голова Апеляційного суду.

Антон Чернушенко справу проти себе називає політично вмотивованою і сфабрикованою. Втім, пообіцяв - у разі порушення проти нього кримінального провадження, тікати з країни не буде.

"По-перше, мені нема куди тікати, а по-друге, не маю таких намірів", - заявив Чернушенко.

Нагадаємо, обшук у Апеляційному суді відбувся 19 червня - проводився силами СБУ та ГПУ.

Кореспондент ТСН Дмитро Фурдак

П’ятий день тривають гучні обшуки у високих кабінетах Апеляційного суду

П’ятий день тривають гучні обшуки у високих кабінетах Апеляційного суду

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
6749
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація