Голова апеляційного адмінсуду висунув "регіоналам" ультиматум

Голова КААС обіцяє не виходити на роботу, доки депутати-регіонали не звільнять від своєї присутності його приймальню.

Голова Київського апеляційного адміністративного суду Анатолій Денисов обіцяє не виходити на роботу і закрити свою приймальню до тих пір, доки його не звільнять від своєї присутності народні депутати від Партії регіонів Ельбрус Тедеєв та Валерій Бондик, які з сьогоднішнього ранку перебувають у його приймальні метою начебто "контролю за діяльністю суду".

Про це він заявив на прес-конференції в приміщенні апеляційного адмінсуду Києва.

"Я просто в цьому випадку не буду виходити на роботу, оскільки це створює незручність в роботі… Я закрию приймальню, не буду виходити на роботу, і мої співробітники теж, поки мені не створять нормальні умови для роботи", - сказав Денисов.

За його словами, вище названі народні депутати пояснили свою присутність необхідністю контролю за розподілом справ між суддями КААС. Оскільки, на їхню думку, можуть відбуватися порушення через те, що з 1 січня розподіл справ, в тому числі і в Київському апеляційному адміністративному суді, повинен відбуватися за допомогою автоматизованої системи, яка відсутня через брак коштів, зазначив Денисов.

Також голова суду зазначив, що з приводу того, що трапилося сьогодні, він поінформував посла місії спостерігачів ОБСЄ.

"Нехай приїде подивиться Європа, як незалежна гілка влади в Україні здійснює правосуддя, за яких умов", - сказав Денисов.

Разом з тим Денисов вважає, що присутність депутатів не є тиском на суд, а є втручанням в його діяльність: "Я не вважаю, як для себе, що це тиск на суд. Але будь-хто інший із суддів може так вважати… Це втручання в діяльність суду".

У свою чергу Бондик в інтерв’ю журналістам підтвердив сказане головою суду про мету їх присутності в приймальні, не приховуючи при цьому, що приводом для цього є виборчий процес та те, що цей суд є судом першої інстанції, який розглядатиме скарги у ході виборчого процесу. Депутат запевнив, що він або його колеги мають намір щодня бути присутніми в приймальні суду до завершення виборів.

Нагадаємо, сьогодні голова КААС Анатолій Денисов повідомив, що нардепи від Партії регіонів Юрій Мірошниченко і Валерій Бондик близько 8:00 приїхали до суду і заблокували його нормальну роботу. Пізніше до них приєднався нардеп від ПР Ельбрус Тедеєв. Прес-служба БЮТ повідомляла про те, що нардепи зламали базу даних на комп'ютері Денисова.

Пізніше Мірошніченко пояснив, що у середу він разом з депутатом Ради Валерієм Бондиком (ПР) прибув у Київський апеляційний адмінсуд, щоб у порядку здійснення депутатських повноважень з'ясувати, як у цьому суді застосовується закон, що набув чинності з 1 січня, про автоматизований розподіл справ між суддями.

Читайте також: 

Герман спростовує інформацію про блокування апеляційного адмінсуду

"Регіонали" пояснили, навіщо заблокували Київський апеляційний адмінсуд

Депутати-регіонали окупували Київський апеляційний адмінсуу

ВідеоГолова КААС про дії депутатів- регіоналів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: