Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Невідомі облили червоною фарбою постери стрічки.

У Запоріжжі невідомі намагаються зірвати демонстрацію фільму "Таємний щоденник Симона Петлюри", який 6 вересня вийшов у широкий прокат у кінотеатрах України.

Про це повідомив голова Державного агентства України з питань кіно Пилип Іллєнко.

За його словами, у кінотеатрах імені Маяковського та імені Довженка невідомі облили червоною фарбою постери фільму про Петлюру. За інформацією дистрибутора картини, через це кінотеатри можуть відмовитися від показів стрічки.

"Ми вважаємо цей прецедент надзвичайно небезпечним, адже у прокат виходитиме ще чимало українських фільмів на важливі історичні теми і безкарність провокаторів може призвести до того, що кінотеатри боятимуться займатися демонстрацією таких стрічок", - заявив Іллєнко.

Голова Держкіно зазначив, що агентство звернеться до Міністерства внутрішніх справ та Служби безпеки України з проханням відреагувати на інцидент у Запоріжжі і не допустити  подібних випадків у майбутньому.

У квітні Державне агентство України з питань кіно оприлюднило трейлер повнометражного художнього фільму "Таємний щоденник Симона Петлюри". Стрічка створена Національною кіностудією художніх фільмів імені Олександра Довженка за підтримки Держкіно України. Режисер фільму - Олесь Янчук.

Історична драма охоплює період життя і діяльності Голови Директорії та Головного отамана УНР Симона Петлюри, а також той час, коли Петлюра перебував у Парижі, в еміграції.

ВідеоНа українських екранах покажуть стрічку "Таємний щоденник Симона Петлюри"

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції