Голова Федерації профспілок розповів, як брав Януковича за портки і крив матом

Голова Федерації профспілок "регіонал" Василь Хара буде радий, якщо Янукович переможе, але, якщо той не виконає обіцянок, виведе народ протестувати.

Голова Федерації профспілок Василь Хара обіцяє проведення акцій протестів у випадку обрання Віктора Януковича президентом і невиконання ним соціальних обіцянок.

Про це Хара заявив на прес-конференції у Вінниці.

"Якщо я змушений буду проводити суворі акції протесту, на зразок тих, які ми зараз проводимо проти політики нинішнього уряду, я буду це робити. Незважаючи на те, що президентом буде наша людина (Янукович)", - сказав він.

Хара додав, що інакше робити не може, оскільки близько 30 років віддав профспілковому руху, а влада й профспілки є природними опонентами.

"Я понад 30 років у профспілках, з яких 15 років очолював профспілки в Донецькій області. Й інакше я не можу. І Янукович це знає й розуміє", - сказав він.

Хара повідомив, що в нього вже були випадки загострення відносин з Януковичем, коли останній займав пост голови Донецької обласної державної адміністрації, - однак їм завжди вдавалося знайти компроміс у соціальних питаннях.

"Коли Янукович був губернатором Донецької області, я очолював обласну раду профспілок Донеччини. У нас із ним були гарні стосунки, і ми навіть спілкувалися "на ти". Але питання соціального партнерства вирішувалися так, як це і має відбуватися. І коли Янукович з чимось не погоджувався, і доводилося чогось домагатися, стосунки доходили до того, що залишалося тільки матом крити або за портки брати один одного. Але ми це швидко проходили й знаходили точки дотику", - сказав він.

Хара додав, що завдяки цим зіткненням з обласного бюджету Донецької області фінансуються профспілкові дитячо-юнацькі спортивні школи, дитячі оздоровчі табори, а на базі профспілкового санаторію - відділення матері й дитини.

Нагадаємо, кандидат у президенти, лідер Партії регіонів Віктор Янукович виступає за залучення до відповідальності посадових осіб, які відмовляються забезпечувати підвищені соціальні виплати.

У жовтня ФПУ має намір організувала акцію протесту проти соціальної політики Кабінету Міністрів і на ній обіцяла організувати всеукраїнський страйк при відмові влади виконати вимоги профспілок до соціально-економічної політики.

Читайте також:

Янукович: я не хотів, щоб по Дніпру з Києва попливли трупи

Начальника українських тюрем просять розповісти, де і коли сидів Янукович

Жінки України вимагають від Януковича сказати, чи ґвалтував він когось

Більшість українців не хочуть судимого президента

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: