Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Голова Херсонської облради вийшов з партії "Батьківщина" на час слідства щодо вбивства Гандзюк

Голова Херсонської облради вийшов з партії "Батьківщина" на час слідства щодо вбивства Гандзюк

Він відкидає усі звинувачення у свій бік.

Депутат від партії "Батьківщина" і голова Херсонської обласної ради Владислав Мангер призупинив членство у партії "Батьківщина" на час розслідування справи вбивства активістки Катерини Гандзюк у Херсоні.

Про це він написав на сторінці у Facebook.

Раніше батько покійної Гандзюк заявив, що Мангер і партієць від "БПП" були у змові з убивцею активістки. Тепер голова облради усі звинувачення називає "безпідставними та голослівними". Він заявив, що політики користуються розпачем батьків для участі у "нечесній боротьбі".

Я безмежно співчуваю горю родини Катерини Гандзюк, і так, як і всі її близькі, прагну об’єктивного і чесного розслідування обставин нападу на неї та її загибелі. Вважаю звинувачення, які лунають на мою адресу у зв’язку із справою Гандзюк, безпідставними та голослівними. Водночас спостерігаю як ці заяви починають спрямовувати на дискредитацію цілої партії «Батьківщина» та її лідера Юлії Тимошенко. Шкода, що політики не гребують використовувати в нечесній боротьбі розпач і емоції батьків. Щоб припинити спекуляції, вважаю єдиним правильним рішенням призупинити своє членство у партії «Батьківщина» на час розслідування справи Гандзюк. Сподіваюся, що слідство чітко визначить імена замовників і виконавців фактичного вбивства Катерини.

Опубликовано Владиславом Мангером Четверг, 31 января 2019 г.

"Щоб припинити спекуляції, вважаю єдиним правильним рішенням призупинити своє членство у партії "Батьківщина" на час розслідування справи Гандзюк. Сподіваюся, що слідство чітко визначить імена замовників і виконавців фактичного вбивства Катерини", - написав Мангер.

Як повідомлялося, 31 липня у Херсоні стався напад на активістку Катерину Гандзюк. Нападник чекав жертву біля під'їзду і хлюпнув на дівчину концентрованою сірчаною кислотою. Жінка отримала опіки 30% тіла.

Катерина Гандзюк від отриманих опіків померла 4 листопада. Її справу одразу ж перекваліфікували на закінчене умисне вбивство. Генеральний прокурор України Юрій Луценко пообіцяв, що слідство Національної поліції щодо вбивства активістки Катерини Гандзюк незабаром буде завершене і справу передадуть до суду. Наразі у цій справі затримано п’ятьох підозрюваних - організатора злочину та безпосередніх виконавців.

Відео Батько загиблої Катерини Гандзюк заявляє, що співорганізатор нападу пов'язаний із керівниками Херсонщини

А саме - керівниками Херсонської області Мангером, Гордєєвим, Рищуком. Про це заявив батько загиблої Віктор Гандзюк на засіданні тимчасової слідчої комісії, яка розслідує напади на радницю херсонського мера та інших українських активістів. За його словами, замовників нападу на Катерину знає генпрокурор Луценко, керівники СБУ та МВС, яких Віктор Гандзюк звинувачує у бездіяльності. 

Батько загиблої Катерини Гандзюк заявляє, що співорганізатор нападу пов'язаний із керівниками Херсонщини

Генпрокурор Луценко раніше повідомляв, що у справі вбивства Катерини Гандзюк вручили підозру Олексію Левіну на прізвисько "Москаль-молодший". Левін був засуджений за організацію вбивств та розбійних нападів у Херсонській області на водіїв на автомагістралях. Загалом він скоїв 15 вбивств. "Москаль-молодший" достроково вийшов з місць позбавлення волі, скориставшись "законом Савченко".

Луценко зазначив, що громадянин Левін покинув Україну в день перших затримань у справі Гандзюк. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції