Голова Київавтодору пояснив, чому не прибирають сніг з доріг

На момент початку сезону було понад 300 одиниць техніки, але 20% зламалися одразу.

Генеральний директор корпорації Київавтодор Георгій Глінський розповів, куди поділися сотні одиниць техніки, яка повинні була розчищати вулиці Києва від снігу.

Як сказав Глинський, справа не тільки в кількості техніки, а і в її надійності.

"Дійсно, на момент початку сезону у нас було понад 300 одиниць техніки. Але як тільки вся вона виїхала на вулиці, близько 20% тут же зламалися. Довелося її терміново ремонтувати, це теж вплинуло на оперативність. Що стосується минулих років, таких снігопадів не було. Незважаючи на це в минулому році ми так само намагалися по швидше прибрати сніг з вулиць. Нехай мене не чує ДАІ але ми навіть не встигли зареєструвати нову техніку і випустили її на роботу ", - сказав Глинський.

Глава Київавтодору прокоментував також ситуацію зі сніговими завалами на узбіччях столиці. Як виявилося, на весь Київ залишилося всього вісім спецмашин, які ковшами загрібали сніг і лід на спеціальну платформу.

"Ця техніка дуже стара, тому ми вирішили замінити її на навантажувачі. Адже навантажувачі можна використовувати в будь-який сезон, вони вантажать не тільки сніг, а й будь-який матеріал. На жаль, нові машини поступаються в маневреності. А так як у Києві вже 1 мільйон 200 тисяч одиниць транспорту, мабуть доведеться знову повертатися до старих "золотих рук". Так як прибрати сніг з узбіч нам заважають припарковані машини ", - сказав Глинський.

Георгій Глинський також підкреслив, що "неможливо з ранку добре почистити місто, коли в місті виїжджають більше мільйона автомобілів".

Як повідомлялося раніше, Київська міськдержадміністрація просить Міністерство оборони вивчити можливість залучення військовослужбовців до розчищення снігу на території міста.

Читайте також:

Європа потерпає від снігопадів та морозів

У Великобританії снігопади привели до транспортного колапсу

Снігопади обмежили автобусні рейси на Київщині

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: