Голова Київавтодору пояснив, чому не прибирають сніг з доріг

На момент початку сезону було понад 300 одиниць техніки, але 20% зламалися одразу.

Генеральний директор корпорації Київавтодор Георгій Глінський розповів, куди поділися сотні одиниць техніки, яка повинні була розчищати вулиці Києва від снігу.

Як сказав Глинський, справа не тільки в кількості техніки, а і в її надійності.

"Дійсно, на момент початку сезону у нас було понад 300 одиниць техніки. Але як тільки вся вона виїхала на вулиці, близько 20% тут же зламалися. Довелося її терміново ремонтувати, це теж вплинуло на оперативність. Що стосується минулих років, таких снігопадів не було. Незважаючи на це в минулому році ми так само намагалися по швидше прибрати сніг з вулиць. Нехай мене не чує ДАІ але ми навіть не встигли зареєструвати нову техніку і випустили її на роботу ", - сказав Глинський.

Глава Київавтодору прокоментував також ситуацію зі сніговими завалами на узбіччях столиці. Як виявилося, на весь Київ залишилося всього вісім спецмашин, які ковшами загрібали сніг і лід на спеціальну платформу.

"Ця техніка дуже стара, тому ми вирішили замінити її на навантажувачі. Адже навантажувачі можна використовувати в будь-який сезон, вони вантажать не тільки сніг, а й будь-який матеріал. На жаль, нові машини поступаються в маневреності. А так як у Києві вже 1 мільйон 200 тисяч одиниць транспорту, мабуть доведеться знову повертатися до старих "золотих рук". Так як прибрати сніг з узбіч нам заважають припарковані машини ", - сказав Глинський.

Георгій Глинський також підкреслив, що "неможливо з ранку добре почистити місто, коли в місті виїжджають більше мільйона автомобілів".

Як повідомлялося раніше, Київська міськдержадміністрація просить Міністерство оборони вивчити можливість залучення військовослужбовців до розчищення снігу на території міста.

Читайте також:

Європа потерпає від снігопадів та морозів

У Великобританії снігопади привели до транспортного колапсу

Снігопади обмежили автобусні рейси на Київщині

ВідеоГолова Київавтодору пояснив, чому не прибирають сніг

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: