Голова "Комітету виборців": "Сильна Україна" - на другому місці всіх рейтингів

"Комітет виборців" констатував високу популярність партії "Сильна Україна", причому фактично в усіх рейтингах. Цьому допомогла нова для України політична практика праймеріз.

"Сильна Україна" знаходиться у всіх рейтингах на другому місці, заявив керівник "Комітету виборців України" Олександр Черненко.

"Зараз ця політична сила за всіма рейтингами - на другому місці, відразу після Партії регіонів", - цитує слова Черненка "Независимая газета" в своєму номері в четвер. За словами експерта, такий результат партії, яка тільки нещодавно стала впізнаваною, забезпечив абсолютно новий для України технологічний хід - проведення публічних внутрішньопартійних виборів праймеріз.

У свою чергу, керівник Центру соціологічних і політичних досліджень "Соціовимір" Сергій Таран вважає, що проведенням цих внутрішньопартійних виборів керівництво партії показало свою демократичність і зміцнило цей образ у суспільній свідомості. "І на президентських виборах Тігіпка сприймали, як нове обличчя в українській політиці: реформатора, перспективного політика, здатного об'єднати країну, надію нації", - підкреслив політолог.

Таран також звернув увагу на те, що "партія влади відмовилася від планів сформувати найбільші фракції в органах влади кожного села, району та області, а замість цього поставила завдання створити свою більшість із залученням союзників". Принципова різниця, на його думку, полягає в тому, що новий курс на порядок посилює позиції в українській політиці Сергія Тігіпка і його партії "Сильна Україна".

Читайте також:

"Сильна Україна" продовжила голосування за кандидатів Народного праймеріз

Сергій Тігіпко: необхідно повернути повагу до професії вчителя

У Європарламенті назвали праймеріз "Сильної України" свідченням демократизації виборів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: