Голова Львівської облради розповів про ворожі сили у владі

За словами Олександра Панькевича, події у Львові 9 травня підтвердили, що "ворог перебуває не десь далеко".

Голова Львівської обласної ради Олег Панькевич переконаний, що в уряді і парламенті діють "ворожі сили", які намагаються відкинути справжніх героїв України та її справжні перемоги. Про це він заявив на мітингу у Львові в неділю з нагоди Свята героїв.

"Сьогодні немає державної ідеології українських героїв... Намагаються заперечувати наші перемоги і втовкмачити у наші голови і душі зовсім інші цінності. Це робиться із цілком конкретною метою ворожими силами, які працюють в уряді, Раді", - заявив Панькевич.

За його словами, ці сили " викидають з нашої історії, заперечують наших героїв і пропонують абсолютно інших".

Події у Львові 9 травня підтвердили, що "ворог перебуває не десь далеко", зазначив Панькевич, підкресливши, що, вочевидь, провокації будуть тривати і далі.

"Всі свідомі українці повинні сказати, що нікому не вдасться нас зламати і залякати будь-якими методами ... Не можна боротися з власним народом, тому що це обов'язково викличе належну реакцію" - заявив голова облради

Зазначимо, що Свято героїв було засновано Львівською облрадою для вшанування пам'яті засновника Організації українських націоналістів (ОУН) Євгена Коновальця, який загинув від рук агента НКВС 23 травня 1938, Симона Петлюри, убитий 25 травня 1926 року, а також у пам'ять про смерть одного з ідеологів українського націоналізму Миколи Міхновського, якого знайшли повішеним 3 травня 1924 в Києві.

Читайте також:

Затриманий у Львові свободівець оголосив голодування

Гузар: навіть у Казахстані обговорювали заворушення у Львові 9 травня

Комуністи звинуватили Ющенка у львівських подіях

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: