Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Голова Миколаївської ОДА Савченко складе повноваження на час розслідування смерті Волошина

У такий спосіб очільник області хоче уникнути спекуляцій.

Голова Миколаївської ОДА Олексій Савченко подав заяву про складання своїх повноважень, доки триває розслідування самогубства керівника Миколаївського міжнародного аеропорту Владислава Волошина.

Відповідний документ він подав президентові України Петру Порошенку, передає Інтерфакс.

Савченко запевнив, що президент не може не прийняти його заяви. Голова обладміністрації також зазначив, що вирішив зробити це свідомо, "щоб уникнути будь-якої спекуляції".

Нагадаємо, 18 березня, у Миколаєві у власній квартирі скоїв самогубство 29-річний військовий льотчик та виконувач обов'язків глави миколаївського аеропорту Владислав Волошин. За даними правоохоронців, його родина перебувала вдома, а постріл з кімнати почула дружина. Згодом ЗМІ повідомляли, що причинами самогубства Волошина можуть бути проблеми, що виникли в ході ремонту аеропорту. Поліція озвучила інформацію, що суїцидальні думки льотчик озвучував ще два роки тому

Після самогубства заговорили про тиск на Волошина з боку чиновників ОДА. Активісти вимагали відсторонити від посади очільника області Олексія Савченка і висловити йому недовіру.

ВідеоДесятки мітингувальників вимагали відставки керівника Миколаївської області

Люди увірвалися на сесію Миколаївської облради і вимагали відсторонити від посади очільника області Олексія Савченка та висловити йому недовіру, бо той фігурує в справі про самогубство бойового льотчика Владислава Волошина. Після його загибелі колеги по аеропорту, яким він керував, заявили про тиск на Волошина з боку чиновників обладміністрації.

Десятки мітингувальників вимагали відставки керівника Миколаївської області

Залиште свій коментар

Вибір редакції