Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Голова Миколаївської ОДА дарує iPhone за вірш: соцмережі відреагували жартами

Посадовець оголосив конкурс, вельми схожий на ініціативу Кадирова.

Очільник Миколаївської області Олексій Савченко оголосив конкурс на кращий вірш про край. Переможцеві він пообіцяв подарувати власний дорогий телефон, ідеться в сюжеті ТСН.

Радник керівника ОДА на робочій зустрічі пообіцяв шефові приємну несподіванку – подарунок на день народження 10-ї моделі iPhone. "Я відмовляюся від цього подарунка. Давайте краще подаруемо цей 10-й iPhone, чи як він там називаеться, тій людині, яка напише класний вірш про Миколаївщину", - відповів на це Савченко.

ВідеоГубернатор Миколаївщини оголосив поетичний конкурс, призом якого стане новий IPhone

Першим на це відреагував журналіст Андрій Лохматов, який розгледів у ситуації аналогію із одіозним лідером Чечні Рамзаном Кадировим, котрий також виставив на конкурс подарований йому телефон. З тією лише різницею, що вірш мав бути про Путіна. "Плюс сорочки, які він носить, всі до цього порівнювали, що дуже схожий на лідера Чечні своїми сорочками", - пояснив свій висновок працівник ЗМІ.

Соцмережі тим часом вибухнули іронічними куплетами про регіон, його керівника та обіцяний ним iPhone. Радник Максим Бевда, котрий і озвучив ідею презентувати смартфон, переконує, що на провокацію посадовці пішли свідомо. "Ми вирішили викликати ажіотаж, хотілося акцентувати увагу, по-перше, на спортивних питаннях", - пояснив він, але власну обізнаність зі схожим конкурсом Кадирова заперечив. А от сам Савченко каже, що якраз із чеченського лідера і хотів поглумитися, а що сам натомість став об’єктом глузувань – сприймає філософськи. "Ми думали, всі пожартують, скажуть: о, вони потролили і таке інше, і це все забудеться. Ця сорочка, яка на мені, я її ношу з 2012 року, і це було нікому не цікаво, поки я не прийшов на посаду голови ОДА працювати", - заявив керівник області.

Поясненням чиновника дивується журналіст Лохматов. "Якщо аудиторія не зрозуміла, що це тролінг, а зрозуміла це як реальність, то мабуть, треба було робити якось по-іншому, щоби було зрозуміло. Навіщо його тролити взагалі, нема чим зайнятися в області?", - питає він. Але про поетичний конкурс тепер знає вся Миколаївщина, і дехто таки справді сподівається виграти обіцяний посадовцем телефон. "Я вважаю, це такий досить цікавий піар-хід. Дивлюсь у стрічці – доволі непогані вірші вже є", - каже фотокореспондент Олександр Сайковський. Поетична гонка за iPhone у Миколаєві триватиме до 20 листопада.

Кореспондент ТСН Лілія Родіна

Залиште свій коментар

Вибір редакції