Голова МВС: практично всі мітинги проплачені політиками

Голова МВС Анатолій Могильов запевнив, що міліція не заважає громадянам висловлювати свою думку, але слідкує, що мітинги не обмежували права інших людей.

Практично 100% мітингів, які проводяться нині, є проплаченими.

Про це заявив міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов в ефірі одного з українських телеканалів.

"На даний момент практично 100% мітингів, які проводяться, вони проводяться певними політичними силами за наявний у них фінансовий ресурс".

"Я дуже сумніваюся, що якісь ентузіасти на автобусах, самостійно, без фінансового супроводу їдуть до Києва", - додав глава МВС. Могильов зазначив, що право людини мітингувати має бути обумовлено певним законом.

"Права людини мітингувати закінчуються там, де починають обмежуватися права інших людей, права киян їхати вулицями Києва. Коли вулиця перегороджуються - порушуються права цих людей", - сказав він.

"Міліція керується тільки одним - законом, який зобов'язує міліцію запобігти порушенню громадського порядку", - підкреслив Могильов.

За словами міністра, під час масових акцій міліція "розводить політичні сили по різні сторони, тому що може виникнути конфлікт до мордобою".

"Ми прагнемо запобігти блокуванню вулиць, тому що по них рухаються люди, у яких теж є якісь свої питання, справи і це заважає їм нормально жити. Ми прагнемо запобігти гуркоту під вікнами будинків", - сказав він.

Раніше Могильов заявляв, що виділив би для мітингів якесь велике поле на околиці Києва, де ніхто нікому не заважає.

Читайте також:

Закон про мирні мітинги до парламенту не дійде

Біля Адміністрації президента зібрались мітингувальники на захист Макаренка

Могильов запевнив, що розбирається в географії Лондона

Міністр внутрішніх справ хоче заслати опозицію на околицю Києва

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: