Голова Нацбанку назвав свою критику Азарова нормальною світовою практикою

Глава Національного банку Сергій Арбузов заявив, що листування центрального банку з урядом країни - нормальна світова практика.

Голова Нацбанку Сергій Арбузов називає свої листи із звинуваченнями уряду у зриві співпраці з МВФ нормальною світовою практикою.

"Зазначу, що таке листування є нормальною світовою практикою взаємодії центральних банків та урядів. Це є складовою процесу координації між монетарною політикою Національного банку та фіскальною політикою уряду", - наголосив голова Нацбанку.

За його словами, така співпраця дозволяє ефективно проводити економічну політику держави.

"Наголошую, що співпраця фахівців обох відомств з оцінки перспектив та моделювання економічних ситуацій є цілком природною", - зауважив Арбузов.

"Важливим є те, що у цих дискусіях уряд і Національний банк знаходять спільні рішення із розв'язання тих проблем, що існують в економіці. Це свідчить про високий рівень взаємодії та тісну співпрацю між нашими установами", - додав банкір.

Як відомо, в четвер ЗМІ розповсюдили лист НБУ до прем'єр-міністра Миколи Азарова з критикою дій уряду щодо інфляційної ситуації в Україні та перспектив співпраці з Міжнародним валютним фондом.

Пізніше в Кабміні піддали сумніву справжність листа глави Нацбанку до прем'єра.

Нагадаємо, що МВФ прийме рішення про виділення третього траншу за програмою stand by після того, як Україна затвердить пенсійну реформу і вирішить проблему занижених тарифів на природний газ для населення. Про це повідомив глава представництва МВФ в Україні Макс Альєр.

Як відомо, у березні Києву не вдалося отримати запланований програмою третій транш на суму 1,5-1,6 мільярда через затягування з реалізацією пенсійної реформи.

Згідно з первинними домовленостями з МВФ, Україна розраховувала в 2011 році отримати чотири квартальні транші кредиту на загальну суму більше за 6 мільярдів дол.

Читайте також:

Україна за місяць виконає усі умови МВФ

В Нацбанку розповіли, чому МВФ працює з Україною

Нацбанк розраховує на подвійний транш від МВФ

МВФ висунув Україні чотири вимоги

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: