Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Голова Нацполіції розповіла, чому зріс рівень злочинності в Україні

Головними факторами Деканоідзе називає бідність та незаконний обіг зброї із зони АТО.

В Україні констатують зростання рівня злочинності, про це заявила голова Нацполіції Хатія Деканоідзе на церемонії вручення сертифікатів працівникам поліції, які успішно пройшли тренінг з підвищення кваліфікаційного рівня у галузі забезпечення прав людини, передає ТСН.

Причиною такого статистичного зростання Деканоідзе називає ряд факторів, які пов'язані, зокрема, і з реформуванням відомства.

"Рівень злочинності зростає у всій Україні. В Одесі, Дніпропетровську, Харкові, Києві, інших містах. Хоча за окремими напрямами нам вдалося збити статистику. На це впливає багато факторів. У першу чергу, звичайно, це – соціально-економічна ситуація. Люди біднішають. Друге – це внутрішня міграція та розповсюдження зброї по всій країні. Третє – це реєстрація правопорушень. Поліцейські не закривають просто так відкриті справи, є розуміння у поліцейських, що просто так "на ура" справи закривати не можна, аби тільки прикриватись красивою статистикою", - розповіла Деканоідзе.

Водночас голова Нацполіції наголосила, що неправильно звинувачувати в усьому лише поліцію. Важливо, зазначає Деканоідзе, й те, що прокуратура є процесуальним керівником поліції, і діяти відомства мають спільно та послідовно.

Також Деканоідзе визнала, що побороти всі корупційні складники у лавах Нацполіції поки не вдалося, зокрема це пов'язує з відсутністю мотивації у правоохоронців.

Нова поліція

Залиште свій коментар

Вибір редакції