Олег Дубина переніс шунтування

Голова "Нафтогазу" "розривався між дорученнями прем'єра та президента".

Голова правління НАК "Нафтогаз України" Олег Дубина після перенесеної на серці операції почувається нормально. Про це повідомила прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко сьогодні журналістам в Києві.

"Зараз він знаходиться в нормальному стані. Я бажаю йому здоров’я. Я думаю, що ми зробили разом з ним дуже велику справу – ми очистили країну від газової корупції. Я переконана, що він зробив велику справу, і я бажаю йому скорішого одужання", - сказала прем’єр.

Олег Дубина переніс операцію з шунтування серця і зараз перебуває у реанімаційному відділенні. Про це ТСН.ua стало відомо з власних джерел.

Нагадаємо, першою про операцію, яку переніс керівник "Нафтогазу", в ефірі програмі "Шустер Live" на телеканалі "Україна" повідомила прем'єр-міністр Юлія Тимошенко.

"Голова "Нафтогазу" в реанімації, йому зроблена операція на серці", - сказала вона.

"Я вважаю, що і президент давав діаметрально протилежні доручення керівникові "НАК "Нафтогаз України" і він розривався між двома дорученнями - прем'єра і президента. Йому було важко", - пояснила Тимошенко.

Олег Дубина народився 20 березня 1959 року. З 24 грудня 2007 року голова правління НАК "Нафтогаз України".

У 1982 році закінчив Дніпродзержинський індустріальний інститут (фахівець з технології чорних металів). У 1999-му отримав диплом Дніпродзержинського державного технічного університету за фахом "Менеджмент організацій". Кандидат технічних наук.

Одружений, виховує сина і дочку.

Читайте також:

У Москві пропонують пустити Дубину "на дрова"
Тимошенко: ціна на газ для населення залежатиме від курсу долара
Чи виграла Україна в газовій війні?

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: