Голова Нацтелерадіо подав у відставку

Нацрада назвала таку заяву "емоційною".

Голова Національної ради з питань телебачення та радіомовлення Віталій Шевченко оголосив про намір подати у відставку.

Про це він повідомив сьогодні на брифінгу.

Причини свого рішення Шевченко коментувати відмовився.

У свою чергу прес-служба Нацради називає цю заяву "емоційною".

Трудову діяльність Віталій Шевченко розпочав в 1975 році позаштатним кореспондентом газети "Друг читача". З часом працював старшим редактором і завредакцією у видавництві "Мистецтво", собкором і відповідальним секретарем газети "Молода гвардія", редактором відділу, відповідальним секретарем, замголовного редактора і главредом журналу "Сільські обрії".

За сумісництвом працював співредактором газети "За київським часом", завідуючим київським корпунктом канадської газети "Ukrainian News", оглядачем газети "Наш час" з питань економіки і політики, головою редакційної ради - головним редактором газети "Час/Time".

Народний депутат II, III і IV скликань. У четвертому скликанні знаходився нетривалий час - з березня по вересень 2005-го (пройшов за списком блоку Віктора Ющенка "Наша Україна").

У липні 2002 року Ухвалою Верховної ради призначений членом Національної ради з питань телебачення і радіомовлення – органа, що виконує нагляд за виконанням законів у сфері телерадіомовлення, а також низки передбачених цими законами регуляторних функцій. У березні 2003-го Шевченко вибраний заступником глави Нацради. У квітні 2005 року стає його головою.

Крім того Шевченко є автором і співавтором низки книг, головою об'єднання "Центр суспільних ініціатив "Інформаційне співтовариство", членом ради об'єднання "Центр інформаційного права", членом правління об'єднання "Комітет захисту свободи слова і права на інформацію".

Політик одружений, має трьох дітей (двох синів і дочку). Старший син, Андрій Шевченко, - колишній кореспондент "5 каналу", народний депутат України V, VI скликань від Блоку Юлії Тимошенко.

Читайте також:

ЗМІ: дніпропетровського губернатора з ЄЦ вигнав Ющенко

ЗМІ: Тимошенко відправлять у відставку 14 квітня

Дніпропетровський губернатор вийшов із "Єдиного Центру"

Лукашенко відправив у відставку голову МВС

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: