Голова облради Харкова протестує

Голова Харківської облради призупинив своє членство у колегії обласної держадміністрації на знак протесту.

Голова Харківської облради Василій Салигін призупинив своє членство у колегії Харківської облдержадміністрації на знак протесту проти порушень при розподілі земель у області. 

Про це він заявив сьогодні під час засідання колегії.
Зокрема, за словами В.Салигіна, у Харківському районі області з порушеннями було розподілено близько 1 тис. га земель. 

Як зазначив В.Салигін, він запропонує внести до порядку денного сесії облради, яку заплановано на 6 вересня, звіт голови Харківської облдержадміністрації Арсена Авакова про ситуацію з розподілом земель в області. 

В.Салигін також запропонував членам колегії підтримати його звернення до Кабінету міністрів та ряду відомств з проханням провести перевірку у сфері землекористування в області. 

Після виступу В.Салигін залишив засідання колегії. У свою чергу, А.Ааков доручив своєму заступнику Віктору Звєрєву забезпечити оприлюднення земельних рішень у Харківському районі через те, що постійно виникають питання відносно їхньої законності. Він також зауважив, що звітувати на сесіях облради має намір лише у межах своєї компетенції. 

Як повідомлялося, у червні 2006 року голова облради В.Салигін, який очолює харківський обласний осередок Партії регіонів, був одним із головних ініціаторів відставки губернатора А.Авакова.
 
Депутати Харківської облради 5 червня 2006 року визнали незадовільною роботу Харківської облдержадміністрації, висловили недовіру А.Авакову та вимагали його відставки.
 
Кілька місяців тому зі складу колегії ОДА був виведений мер Харкова Михайло Добкін. Губернатор А.Аваков мотивував виведення мера з колегіального органу ОДА систематичними пропусками засідань.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: