Голова Одеської ОДА Степанов не оскаржуватиме своє звільнення

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Степанов заявив, що йде у відставку.

Голова Одеської облдержадміністрації Максим Степанов зізнався, що не планував йти у відставку, але рішення Кабміну про своє звільнення виконає і оскаржувати не буде.

Про це повідомляє місцеве видання 048.ua.

Степанов все ж вважає його звільнення "політичним" та радіє, що "змусив президента дотримуватися Конституції".

"Я радий, що змусив президента хоча б в такий спосіб дотримуватися Конституції України. Процедура дотримана. Я думаю, що найближчим часом з'явиться указ президента щодо мого звільнення. Оскаржити це рішення в суді не планую, адже вся країна і так побачила причини мого звільнення. Вибори в Одеській області пройшли прозоро і чесно, тому це рішення є чисто політичним", - сказав він.

Також він вирішив розповісти, що йому вдалося зробити за два роки його роботи на цій посаді: дороги, побудовані школи, початок будівництва кількох нових шкіл.

Нагадаємо, що на закритій частині засідання Кабінету Міністрів 10 квітня схвалили звільнення голови Одеської облдержадміністрації Максима Степанова.

Раніше на сайті президента з'явилися укази, датовані 6 квітня, якими Степанова усувають від посади голови Одеської ОДА, його обов'язки покладаються на Сергія Паращенка. Як каже Степанов, йому 
пропонували самостійно написати заяву на звільнення, але він відмовився. 

Після цього усунений голова Одеської ОДА відмовився залишати свою посаду попри указ президента, адже вважає цей указ незаконним.

ВідеоОчільник Одещини назвав дії Порошенка перевищенням службових повноважень

Максим Степанов назвав указ президента про його відсторонення від посади дивним і таким, що немає нічого спільного із законодавством України. А дії Петра Порошенка називає перевищенням службових повноважень. У відставку сам йти не збирається і має намір далі працювати на своїй посаді. Подробиці - в сюжеті.  

Очільник Одещини назвав дії Порошенка перевищенням службових повноважень

Залиште свій коментар

Вибір редакції