Голова Севастополя віддає перевагу грошам з Москви

Керівники Севастополя і Москви у червні 2010 року мають намір підписати договори про співпрацю між мерією російської столиці і Севастопольською МДА.

Севастополь має, насамперед, залучати інвестиції з Москви, заявив голова Севастопольської міської державної адміністрації Валерій Саратов.

Він також повідомив, що керівники Севастополя і Москви у червні цього року мають намір підписати договори про співпрацю між мерією російської столиці і Севастопольською міськдержадміністрацією, а також між Московською думою і Севастопольською міською радою.

"Ми визначилися з тією програмою, яку треба підписати між Севастополем і Москвою. Деякі пункти будуть більш конкретними, деякі - менш конкретними. Так, щодо співпраці у галузі культури і спорту будуть розроблені окремі програми, з урахуванням вже бюджету 2011 року", - сказав Саратов.

Глава міськадміністрації також вважає, що Севастополю і Москві необхідно вийти на новий рівень відносин, які були б взаємовигідними.

"Нам потрібно розвивати можливості Севастополя для залучення інвестиційних грошей, у тому числі і насамперед з міста Москва", - вважає він.

За словами Саратова, ідею такої співпраці підтримали мер Москви Юрій Лужков і голова Московської думи Володимир Платонов.

6 червня в Севастополі Саратов і голова Московської думи Платонов обговорили "програму співпраці і положення документа, який, як передбачається, буде підписано з 15 до 20 червня під час візиту керівників Севастополя до Москви".

Раніше Саратов заявив, що зняття заборони на в'їзд до України мера Москви Юрія Лужкова активізує співпрацю Севастополя і Москви і буде позитивно сприйнято севастопольцями.

Читайте також:

Черновецький запросив Лужкова до Києва

Лужков відвідає Севастополь наприкінці липня

Мер Севастополя: Лужкова не можна не любити

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: