Голова слідчої комісії ВР: отруєння Ющенка - це дурка

Голова спеціальної слідчої комсії Ради категорично заперечує, що у 2004 році тодішнього кандидата у президенти отруїли діоксином.

Ніякого отруєння Віктора Ющенка діоксином у 2004 році не було, впевнений нардеп від Партії регіонів, голова Тимчасової слідчої комісії Верховної ради з питань розслідування обставин отруєння Володимир Сівкович.

"Просто підібрали схожу форму на той зовнішній вигляд, який був у Ющенка, і приліпили його до діоксину, влаштували цю "дурку", від якої вся країна гикає і страждає. Більше того, всі правоохоронні органи змушують створювати цю брехню", - наголосив політик.

"Створили піраміду брехні, піраміду обману, монополізували право на мораль тому, що тих, хто сумнівався в цьому отруєнні, називали аморальною людиною. Насправді це можуть робити лише моральні покидьки", - підкреслив Сівкович.

Нагадаємо, ТСК ВР раніше неодноразово заявляла про начебто фальсифікацію отруєння кандидата в президенти Ющенка у 2004 році. Нещодавно комісія запропонувала навмисно ввести президенту безпечну дозу діоксину напередодні публічної здачі крові.

На переконання представників комісії, така доза вже нібито була введена президенту для фальсифікації його отруєння. В той же час, факт фальсифікації категорично заперечили лікарі, які лікували президента, і Генеральна прокуратура.

Ющенко нещодавно в черговий раз заявив, що його отруйники зараз перебувають у Росії, і звернувся до РФ із проханням видати цих людей Україні.

Читайте також:

Ющенку збираються ввести дозу діоксину

ТСК вимагає порушити кримінальну справу через фальшиве отруєння Ющенка

ГПУ пообіцяла не допитувати Путіна у справі отруєння Ющенка

Україна "доручила" Росії допитати свідка отруєння Ющенка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: