Голова слідчої комісії ВР: вибори мера Києва відбудуться найближчим часом

Кирило Куликов переконаний, що правління Леоніда Черновецького в столиці завершиться незабаром після президентських виборів.

Після виборів президента України, незалежно від того, хто на них переможе, обов'язково відбудуться нові вибори мера Києва.

Про це заявив народний депутат від "Нашої України - Народної самооборони", голова Тимчасової слідчої комісії Верховної ради з питань розслідування обставин порушення Конституції та законів, прийняття протиправних рішень посадовими особами Київради і КМДА Кирило Куликов.

"Насправді, на цій планеті Леонід Черновецький - не цар (хоча в цій країні все можливо). Я хочу сказати, що тут неважливе, хто буде президентом. Навіть якщо президентом стане Леонід Михайлович Черновецький, все одно будуть вибори київського мера. Я, звичайно, переборщую з Черновецьким-президентом", - сказав політик.

На його переконання, дострокові вибори в столиці відбудуться, незважаючи на те, що за рішенням Конституційного суду, повноваження мера Черновецького завершуються у 2012 році - за чотири роки після минулорічних перевиборів, які він виграв.

Крім того, Куликов зазначив, що до Верховної ради внесено законопроект, який передбачає суттєву зміну повноважень столичного мера.

"Я сподіваюся, що восени закон буде ухвалений і набере чинності в 2010 році, і в Києві пройдуть перевибори", - додав депутат.

Нагадаємо, на початку червня Верховна рада рекомендувала президенту Віктору Ющенку відсторонити Леоніда Черновецького від виконання обов'язків київського мера на час розслідування дій його і його команди на цій посаді.

Відповідні рекомендації містилися у звіті очолюваної Кирилом Куликовим слідчої комісії. Вона виявила в діях нинішньої столичної влади низку порушень та визнала її загрозою місту.

Втім, президент відмовився відсторонити Черновецького від посади та категорично заперечив можливість розмежування його повноважень.

Кирило Куликов пообіцяв оскаржити це рішення глави держави в суді.

Читайте також:

Сусідом Черновецького можна стати за 2,5 мільйона доларів

Черновецький роздав півгектара землі під Батьківщиною-матір'ю

Черновецький встановив ціни на косметичні послуги для трупів

Комісія ВР буде судитися з Ющенком через Черновецького

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: