Голова Тернопільської ОДА шукає правди у ВР (відео)

Голова Тернопільської облдержадміністрації Юрій Чижмар звернувся до ВР з проханням про проведення дострокових виборів Тернопільської обласної ради.

"Тернопільська обласна рада проігнорувала рішення конференції блоку "Наша Україна", прийняте у серпні 2007 року, щодо позбавлення повноважень 10 депутатів, які не увійшли до складу фракції цього блоку, та введення нових депутатів замість тих, що вибули. При цьому рада нехтує рішенням міжпартійної конференції, обласної територіальної виборчої комісії, судових інстанцій, вимогами прокуратури щодо усунення цих порушень", – зазначив у зверненні Юрій Чижмар.

У зв’язку з цим, за словами губернатора, виникає сумнів у легітимності прийнятих радою рішень за участю осіб, позбавлених депутатських повноважень. Свідченням цього є ухвала Тернопільського окружного адміністративного суду від 18 листопада 2008 року щодо визнання нечинними рішень Тернопільської обласної ради, прийнятих на сесії 22 жовтня 2008 року.

"Небажання керівництва облради розв’язати існуючий всередині депутатського корпусу конфлікт, постійне нехтування вимогами закону зі сторони голови обласної ради Михайла Миколенка, фактична недієздатність вищого представницького органу області, прикладом чого є блокування засідань, судові суперечки, а відтак – неприйняття низки важливих для подальшого розвитку області рішень, все це спонукало мене звернутися до парламенту з пропозицією припинити повноваження обласної ради та призначити її позачергові вибори", – заявив Юрій Чижмар.

Голова ОДА сказав, що таке рішення було прийнято після того, які він неодноразово звертався до керівництва обласної ради та представників фракцій з пропозицією сісти за стіл переговорів і вирішити існуючі у раді суперечки у межах чинного законодавства. Однак належного реагування на цю пропозицію не було.

ВідеоГолова Тернопільської ОДА шукає правди у ВР

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: