Голова Верховного суду розповів про свої гроші

Голова Верховного суду Василь Онопенко задекларував майже 400 тисяч доходів.

За минулий рік родина Онопенків заробила трошки більше 58 тис гривень. Її члени мають внески в статутних фондах підприємств у розмірі більш ніж 3 млн грн.

Сім'я також володіє двома будинками: садовим (дачним) - житлова площа 41,8 кв. м, загальна площа 410,2 кв. м, який був збудований у 1989 році на ділянці розміром 0,53 га і житловим будинком - житлова площа 194 кв. м, нежила - 369,1 кв. м, побудованим у 2002 році на 15 сотках.

У родини були два автомобілі - Audi 2007 року випуску з обсягом двигуна 4163 куб. см. і Subaru Forester 2004 року випуску з обсягом двигуна 2000 куб. см.

Нагадаємо, українські політики оприлюднили свої доходи в березні-квітні. Премь'єр Юлія Тимошенко згідно своєї декларації "сидить на шиї" у родичів. В неї немає ні квартири, ні машини, ні землі. Її особистий грошовий вклад в родинну скарбницю складає лише зарплата.

Екс-голова Секретаріату президента Віктор Балога живе на одну зарплату. А в цей час президент Віктор Ющенко заробляє мільйони та їздить на мотоциклі Harley Davidson і горбатому "Запорожці".

Читайте також:

У Балоги немає дому та машин

Мєдвєдєв отримує більше, ніж Ющенко

Ахметов показав свій гаманець

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: