Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Голова Запорізької ОДА звільнився з лав СБУ і попросить оприлюднити його декларацію

Костянтин Бриль був першим в історії України офіцером СБУ, якого призначили керувати областю.

Голова Запорізької області Костянтин Бриль звільнився у запас з лав Служби безпеки України. Це рішення вже погодили керівник СБУ Василь Грицак і президент України Петро Порошенко.

Про це Бриль написав на своїй сторінці у Facebook.

"Цим самим я хочу уникнути навіть натяків на подвійні стандарти і "особливий статус" для будь-кого серед держслужбовців. Чудово розумію, що більшість питань у громади виникло через нетривіальність ситуації. Адже вперше в історії України очільником регіону було призначено діючого офіцера Служби Безпеки України. Свого часу це рішення було продиктоване не спокійними умовами у регіоні, що межує із зоною проведення АТО. Саме для підтримки миру та стабільності в Запорізькій області мене і було направлено у відрядження", - зазначив голова Запорізької ОДА.

Костянтин Бриль зазначив, що звільнення з лав СБУ стане підставою для оприлюднення його електронної декларації, і найближчим часом він звернеться до Національного агентства із запобігання корупції з проханням додати його декларацію у відкритий доступ.

Нагадаємо, у грудні 2016 року стало відомо, як живе Костянтин Бриль, глава Запорізької обласної державної адміністрації, єдиний з-поміж усіх очільників областей, хто не оприлюднив своєї електронної декларації. Бриль майже усе життя працював на держслужбі, але все ж місцеві журналісти показували розкішний стиль життя його родини. 

Стосовно відсутності у нього декларації Бриль заявив, що не оприлюднювати її йому наказала Служба безпеки України.

Бриль у 2015 році став першим заступником голови Запорізької облдержадміністрації, а з 22 квітня 2016 року очолює її. 

Відео Журналістка Грошей розкрила секрети життя можновладця

Залиште свій коментар

Вибір редакції