Голові Єврокомісії приємно було бачити Ющенка і Тимошенко разом

Прем`єр-міністр і президент показали, що лідери України повністю підтримують угоду щодо ГТС.

Президент України Віктор Ющенко і прем`єр-міністр України Юлія Тимошенко, які спільно брали участь в сьогоднішній Міжнародній інвестиційній конференції, підтвердили спільність позицій щодо планів модернізації української газотранспортної системи.

Про це заявив голова Єврокомісії Жозе Мануель Баррозу сьогодні на спільному брифінгу з Тимошенко.

"Мені було дуже приємно сьогодні побачити, що як прем`єр-міністр Тимошенко, так і президент Ющенко, брали активну участь в цій конференції і показали, що лідери України повністю підтримують цю угоду. Це був дуже важливий сигнал не лише для Європи, але і для всього світу", - сказав Баррозу.

Баррозу зазначив, що в Україні на сьогоднішній день спостерігається досить складна економічна ситуація. Також він наголосив на важливості виконання Україною економічних заходів з енергетичного пакета вимог Міжнародного валютного фонду, зазначивши при цьому важливість отримання другого траншу МВФ.

Голова Єврокомісії наголосив на необхідності ухвалення 31 березня, як планується, у Верховній Раді антикризового пакета заходів, що забезпечують виділення Україні другого траншу кредиту МВФ.

Нагадаємо, сьогодні в Брюсселі відбулася Міжнародна інвестиційна конференція з модернізації української ГТС, в якій взяли участь Ющенко і Тимошенко. За підсумками інвестконференції було підписано Спільну декларацію ЄС, України і міжнародних фінансових організацій, яка визначатиме основу для надання інвестицій.

Читайте також:

Ющенко пояснив, що Україна готова співпрацювати з Росією по енергетиці

Ющенко: інвестувати в українську ГТС - вигідно

На Заході не знають таких цинічних політиків, як в Україні

МЗС України не задоволене партнерством з Європою
 

ВідеоКонференція з модернізації ГТС

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: