Головне за вихідні

Найголовніші події, які сталися у суботу, 28 лютого, та у неділю, 1 березня.

У Брюсселі пройшов одноденний екстрений самміт Євросоюзу. Україна також не отримає грошей: допомога їй буде надана "лише в рамках МВФ".

Екс-міністр фінансів Віктор Пинзеник вважає, що надання другого траншу МВФ не врятує країну. Пинзеник пояснив причини своєї відставки.

МВФ пообіцяв, що змінить для України умови отримання кредиту. За словами представника Фонду, він врахує дефіциту бюджету, якщо Україна отримає додаткове фінансування.

Дефіцит пенсійного фонду сьогодні становить 17 мільярдів гривень. За словами Арсенія Яценюка, якби не Нацбанк, платити пенсії було би нічим.

Тимошенко і Ющенко домовилися не звільняти Стельмаха. За даними ЗМІ, голову Нацбанка планують залишити мінімум до закінчення президентської виборчої кампанії.

"Нафтогаз" планує витратити на 10 млрд. гривень більше, ніж отримати. План з відповідною "діркою" у бюджеті НАК передав на затвердження до уряду.

Російський президент Дмитро Мєдвєдєв готовий дати Україні грошей, щоб розрахуватися за газ. Він нагадав ЄС про плани створення газового консорціуму.

В Росії пройшов "день єдиних виборів": мешканці федерації обирали депутатів місцевих парламентів та мерів у 79 регіонах.

Добіг кінця щорічний карнавал в Ріо-де-Жанейро. Тиждень свята в Бразилії завершився феєричним парадом шести шкіл-переможниць самби.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: