Головний генерал Тернопільщини подає до суду на Ющенка

Керівник управління МВС на Тернопільщині заявив, що президент образив його сина, і виставив йому позов на 100 тисяч гривень.

Начальник управління міністерства внутрішніх справ у Тернопільській області, генерал міліції Віталій Максимов вирішив судитися з президентом Віктором Ющенком.

Приводом для судового позову стала промова Ющенка у Бучачі, де він заявив наступне:

"Мені не подобається, як формується українська влада. Наведу приклад – начальник УМВС у Тернопільській області має сина, який в 32 роки отримав звання полковника, за три дні отримав два позачергові звання, фіктивний диплом. Чи порушить Луценко справу за фактом корупції?".

Після звинувачень глави держави 5 січня Максимов скликав прес-конференцію, під час якої повідомив, що збирається судитися з президентом.

"Такої образи у мене не було ніколи. Сам Ющенко дуже боляче ставився, коли журналісти зачіпали його сина, тепер же він піддався намовлянням і вчинив аналогічно. Але хай це залишиться на його совісті", - зазначив Максимов.

Свої моральні збитки головний міліціонер області оцінив у 100 тисяч гривень, позовну заяву він пообіцяв подати до 6 січня.

"Хай це буде прецедент, що генерал судиться з президентом, але це буде наука наступним президентам. Бо за свої слова потрібно відповідати, в тому числі і президенту", - наголосив він.

Максимов підкреслив, що з приводу начебто фіктивних документів його сина уже проводилась перевірка представниками центрального апарату СБУ і військової прокуратури. "Результат - все відповідає вимогам законодавства", - сказав він.

Читайте також:

Ляшко подає на Ющенка в суд

Тимошенко хоче страчувати корупціонерів і відрубувати їм руки

Тернопільська облрада висловила недовіру губернатору

Міліція знайшла ще трьох чиновників із підробними дипломами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: