Головний рабин РФ закликав Януковича завадити героїзації "поплічників нацистів"

Головний рабин Росії похвалив Януковича за принципову позицію на захист толерантності та проти агресивного націоналізму.

Головний рабин Росії Берл Лазар привітав Віктора Януковича з обранням на пост президента України і висловив надію, що його послідовна позиція проти агресивного націоналізму і спроб героїзації тих, хто співпрацював з нацистами, відтепер стане визначною для всієї країни.

"Ваша послідовна принципова позиція на захист толерантності, проти агресивного націоналізму і спроб героїзації осіб, що співпрацювали з нацистами, багато в чому сприяла тому, що наші общини мають можливість динамічно розвиватися, зберігати духовність і передавати її підростаючому поколінню", - сказано в поздоровленні Лазара Януковичу.

"Щиро сподіваюся на те, що тепер, коли Ви обрані на вищий державний пост, цей Ваш курс стане визначним для всієї країни", - підкреслив рабин.

За його словами, єврейська община знає Януковича "як людину, що багато робить для забезпечення міжконфесійного миру в Україні".

Лазар наголосив також, що Янукович - "один з найдосвідченіших українських політиків" і користується "заслуженою пошаною" не тільки у своїй країні, але й за її межами.

"Саме з Вами більшість мешканців України пов'язують надії на зміни на краще, на вихід країни з економічної кризи - і результати демократичних виборів переконливо це довели", - додав рабин.

Він переконаний, що, перебуваючи на найвищому державному посту, його адресат зможе "з Божою допомогою проявитися як політик міжнародного рівня", забезпечить Україні "пошану і визнання всього цивілізованого світу".

На закінчення Лазар побажав Януковичу міцного здоров'я, сімейного щастя і успіхів у справах "на благо незалежній демократичній Україні та всіх її мешканців".

Нагадаємо, головний рабин Російської Федерації Берл Лазар раніше заявляв, що населення України і Прибалтики брало участь у ліквідації євреїв під час Другої світової війни.

Читайте також:

Головний рабин України поверне свій орден через Бандеру

Єврейські правозахисники засудили присвоєння Бандері звання Героя

Головний рабин Росії звинуватив українців у масових вбивствах евреїв

Ющенко визнав вояків ОУН-УПА борцями за незалежність

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: