Головний рабин України вже у грудні знатиме ім'я наступного президента

Ющенка, Тимошенко і Януковича запросили на Хануку до синагоги - хто з них прийде, той, на думку головного рабина України, стане президентом.

Рабин Великої синагоги Бродського у Києві Моше-Реувен Асман знає спосіб, як визначити майбутнього президента України. На його переконання, це стане відомо у грудні, під час свята Хануки.

Асман запросив на Хануку до своєї синагоги трьох кандидатів в президенти – Віктора Ющенка, Віктора Януковича і Юлію Тимошенко.

Рабин запропонував політикам запалити у різні дні свята ханукальні свічки, як це роблять лідери багатьох країн Заходу. Асман не сумнівається в містичному способі визначення майбутнього глави держави:

"Хто прийде до нас і запалить вогні Хануки, той і стане президентом України", - сказав він.

На питання, що ж буде, якщо всі троє відвідають синагогу Бродського, Асман іронічно відповів: "Ось коли прийдуть, тоді і вирішуватимемо".

Зазначимо, що раніше Асман підтримав заяву 20 депутатів Кнесету про загрозу антисемітизму в Україні і про небезпеку героїзації посібників нацистів.

У 2004 році Асман активно виступав на боці лідерів "Помаранчевої революції", але наразі він не поспішає виступати на підтримку того або іншого кандидата. "Головне - щоб обрали демократичного кандидата, не антисеміта і не фашиста", - впевнений він.

Читайте також:

Астролог Глоба назвав ім'я майбутнього президента України

Рабин Одеси закликав ЄС не допустити розіграшу "антисемітської карти" в Україні

Луценко прогнозує повторення Майдану після виборів

Баба Параска спробувала помирити Ющенка і Тимошенко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: