Головним тюремником призначений донецький фахівець з міліцейських кадрів

Новий керівник основним завдання вважає трансформацію системи покарань в систему, яка суміщатиме покарання з соціальною реабілітацією.

Міністр юстиції Олександр Лавринович представив керівному складу Державного департаменту з питань виконання покарань нового керівника відомства 52-річного Олександра Лісицькова, який до цього займав посаду начальника управління з роботи з персоналом УМВС України в Донецькій області.

За словами міністра, відповідне розпорядження про призначення було прийняте на засіданні Кабінету міністрів 31 березня.

Лавринович підкреслив, що перед керівником пенітенціарної системи поставлено важливе завдання з викорінювання проблем в цій області, зокрема тих, які несуть в собі громадську небезпеку. Основне завдання полягає в трансформації системи покарань в систему, яка суміщатиме покарання з соціальною реабілітацією осіб, що переступили закон.

Крім того, відзначив міністр юстиції, заклади ув’язнення в Україні залишаються джерелом розповсюдження небезпечних інфекційних хвороб, таких як туберкульоз і СНІД, система перетворилася на ланцюг наркотичного трафіку.

Лісицьков народився в Горлівці (Донецька область). Займав посаду заступника начальника управління - начальника управління з роботи з персоналом УМВС України в Донецькій області. У 2007 році був призначений радником прем’єр-міністра Віктора Януковича.

Нагадаємо, у середині березня Кабмін звільнив Олександра Галінського з посади голови Державного департаменту з питань виконання покарань.

Читайте також:

Янукович продовжує звільнення: у відставку пішов головний тюремник України

Янукович скоротив штат своєї Адміністрації на 106 людей

Янукович призначив нових губернаторів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: