Головний інспектор Держпраці вимагав більше 100 тисяч хабаря за відкриття заправок

Дата публікації
Перегляди
1062
Головний інспектор Держпраці вимагав більше 100 тисяч хабаря за відкриття заправок

Getty Images

Посадовця схопили під час передачі грошей.

Головного інспектора Державної служби праці затримали на хабарі. 112 тисяч гривень він вимагав за видачу дозвільних документів на роботу восьми газових заправок на території Києва та Київської області, йдеться у ТСН.16:45.

Посадовець був затриманий правоохоронцями біля однієї з мийок машин. На відео з камер спостереження автомийки видно, як правоохоронці затримують 30-річного чоловіка під час отримання хабаря. Власник одного з приватних підприємств столиці звернувся до прокуратури зі скаргою на не неправомірні дії держінспектора. Під час затримання посадовця в його машині знайшли 112 тисяч гривень.

На робочому місці затриманого співробітники столичної Прокуратури спільно із працівниками СБУ провели обшук та вилучили документи, що підтверджують факт здирництва.

Головного інспектора Державної служби праці затримали на хабарі

Головного інспектора Державної служби праці затримали на хабарі

Колега підозрюваного – Роман Рудик - в управлінні Держпраці відповідальний за питання протидії корупції. Каже, регулярно проводить профілактичні бесіди зі співробітниками відомства. Шкодує, що дарма. Запевняє, керівництво установи ініціювало внутрішнє службове розслідування.

"Ми проведемо своє розслідування розберемся причинах цього. Ну а в подальшому, я думаю, буде звільнений", - каже Рудик.

У столичній прокуратурі розповіли, що затриманий за хабарництво інспектор управління Держпраці наразі перебуває під вартою, найближчим часом суд обере йому запобіжний захід.

"Вирішується питання про опис і арешт належного йому майна для подальшого його конфіскації вже за вироком суду. Крім того готується подання клопотання до суду про його відсторонення від посади і ми будемо визначатися із запобіжним заходом", - повідомив заступник прокурора міста Києва Андрій Андрєєв.

Якщо провину інспектора доведуть, йому загрожує до десяти років за ґратами.

Кореспондент ТСН Іван Воробйов

Наступна публікація