Головний лікар волинської лікарні задекларував понад мільйон доларів та 12 земельних ділянок

Готівкою у лікаря значиться лише 15 тисяч грн.

Головний лікар Волинської обласної клінічної лікарні Іван Сидор задекларував понад 30 млн грн, 12 земельних ділянок, а також прибутковий бізнес дружини.

Про це йдеться в електронній декларації за 2016 рік, передає місцеве видання Конкурент.

Згідно з інформацією у декларації протягом 2016 року Іван Сидор заробив 179 тис. грн, 41,8 тис. грн отримав з пенсії, а найбільше доходу отримав з процентів – 987,4 тис. грн.

На рахунку в "Укргазбанку" головний лікар зберігає € 418,1 тис. та $ 13,4 тис. Однак власником коштів він вказав свого сина. Ще $ 107,5 тис. грн Іван Сидор зберігає на рахунку в "ПриватБанку" і називає себе співвласником половини частки цієї суми. Крім того, готівкою у лікаря значиться 15 тис. грн.

Своєю чергою, дружина Івана Сидора у 2016 році заробила 17,5 тис. грн та отримала 22,6 тис. грн пенсії. Ще більшу суму доходів – 977,7 тис. грн – вона отримала процентами. Лариса Сидор зберігає в "Ощадбанку" €64,1 тис., власником яких вказує Ярослава Сидора. У цьому ж банку жінка головного лікаря, згідно з декларацією, має $ 459,1 тис. Проте зазначено, що це спільна власність – одним із співвласників вказана невістка Наталія Сидор.

Загальна ж сума доходів та грошових активів, вказаних у декларації головного лікаря Волинської обласної лікарні, складає приблизно 31,7 млн. грн.

Нагадаємо, ТСН.ua зібрав інформацію про статки усіх міністрів уряду Гройсмана. Рейтинг найбагатших за загальним доходом 2016 року членів уряду очолили прем'єр-міністр Володимир Гройсман, міністр юстиції Павло Петренко, віце-прем'єр, міністр регіонального розвитку та ЖКГ Геннадій Зубко та міністр енергетики Ігор Насалик. Усі четверо є мільйонерами.

Залиште свій коментар