Головний лобіст інтересів Путіна у Польщі відвідав Крим і отримав подарунок від "Гобліна"

Головний лобіст інтересів Путіна у Польщі відвідав Крим і отримав подарунок від "Гобліна"

Депутат отримав сувенір від Аксьонова / Фото: glava.rk.gov.ru

Євродепутат розповідав окупантам байки, як полякам зі США нав'язують ненависть до росіян. 

Окупований Крим відвідав лідер польської партії KORWiN та скандальний депутат Європарламенту Януш Корвін-Мікке, відомий своїми проросійськими поглядами.

Євродепутат у Криму зустрівся із самопроголошеним ватажком окупованого півострову Сергієм Аксьоновим.  Корвін-Мікке "поручкався" із окупантом та отримав від нього пам'ятний сувенір.

Поляк розповідав Аксьонову байки про те, що громадяни його країни ненавидять росіян через "наказ зі США". Про це повідомляє сайт нелегітимного уряду Криму. 

"Інформаційні агентства кажуть, що у нас в Польщі половина населення ненавидить росіян через історичні погляди, а половина - бо наказали із Вашингтона і Брюсселя. І всього 10%  бачать ситуацію такою, яка вона є. Гуляючи по місту і спілкуючись з кримчанами, можна зробити висновок, що більшість дуже задоволені, що в їхньому житті є Росія", - сказав Януш Корвін-Мікке.

Примітно, що Януш Корвін-Мікке прославився своїми проросійськими настроями, а також нестандартною поведінкою. Зокрема, він піднімав руку у нацистському вітанні під час засідання Європарламенту. Україну та Німеччину політик називав "ворогами Польщі".

Сергія Аксьонова у 90-х знали у кримінальних та міліцейських колах за прізвиськом "Гоблін". Як повідомлялося, він був членом злочинного угруповання "Сейлем".

Повʼязані теми:

Наступна публікація