Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Головний рабин України назвав працівників НАБУ, які нібито стежили за синагогою у Києві

Моше Асман стверджує, що у єврейської громади є докази цього.

Головний рабин України Моше-Реувен-Реувен Асман поставив під сумнів заяву Національного антикорупційного бюро України про те, що співробітники цього органу не стежили за Центральною синагогою Києва.

На своїй сторінці у Facebook Моше-Реувен Асман написав, що єврейська громада уважно вивчила інформацію, фото і відео про стеження, оприлюднені у Мережі. В рамках проведення перевірки використовувалася технічна допомога ізраїльських колег, зокрема, новітня система розпізнання облич "Anyvision".

Головний рабин України зазначив, що у підсумку було встановлено, що "на 99,97%" фото осіб, які стежили за синагогою, відповідають двом людям - Ярославу Корбану і Ірині Данчишиній. Моше-Реувен Асман додав посилання на декларації цих двох осіб, в яких зазначено, що вони є співробітниками НАБУ.

Дорогие друзья! Сегодня в прессе было опубликовано сообщение пресс-службы НАБУ о том, что слежение в отношении еврейской...

Опубліковано Chief rabbi of Ukraine - Головним Рабиним України Четвер, 15 листопад 2018 р.

Окрім того, експертиза встановила IP-адреси, з яких були здійснені атаки на системи безпеки, а також здійснювалися тимчасові відключення відеоспостереження синагоги.

Моше-Реувен Асман заявив, що єврейська громада готова зустрітися з компетентними органами, і додав, що ця ситуація "вже взята на контроль на найвищому національному та міжнародному рівні".

Нагадаємо, наприкінці жовтня Єврейська громада Києва звинуватила НАБУ в незаконному стеженні. Вона стверджувала, що стеження за центральною синагогою та вірянами здійснювалось в жовтні. Служба безпеки громади виявила осіб, які "професійно здійснювали приховане спостереження" за центральною синагогою на вулиці Шота Руставелі та вірянами. За даними джерел Єврейської громади, людей, які стежили, ідентифікували як причетних до НАБУ. 

У Національному антикорупційному бюро України запевнили, що не стежили за синагогою, а відеозаписі, оприлюдненому в Інтернеті, присутні співробітники іншого українського правоохоронного органу".

Залиште свій коментар

Вибір редакції