Головного акціонера АПФ "Таврія" не пустили на завод робітники

Борг власника "Таврії" перед підприємством складає вже більше 42 мільйонів гривень.

Трудовий колектив одного з найбільших в Україні виробників коньяків агропромислової фірми "Таврія" не пустив на завод власника контрольного пакету акцій ВАТ Валерія Шамотія. Зустріч повторно переросла у стихійний мітинг перед прохідною.

Шамотій повторно приїхав до Нової Каховки, щоб спробувати відновити постачання коньяку на адресу своєї корпорації "Логос".

Лейтмотив усього мітингу і розмови заводчан з головним акціонером досить простий: Шамотій спочатку повинен погасити величезні борги перед підприємством, і лише після цього можна говорити про відновлення роботи "Таврії" з дистрибуторською мережею "Логосу". Нагадаємо, що борг Валерія Шамотія перед підприємством складає вже більше 42 мільйонів, і щодня зростає.

Разом з цим менеджмент підприємства активно опрацьовує можливості переходу до роботи з іншими дистрибуторськими мережами. З вуст мітингуючих пролунало звинувачення на адресу Шамотія про те, що його компанія зруйнувала, наприклад, всю систему експорту продукції до Росії, звівши раніше досягнуті обсяги до нуля.

Що ж до наполегливих спроб Валерія Шамотія змінити керівництво підприємства, колектив закликав його робити це в законному порядку, через спільні збори акціонерів, а не кулуарно, через підконтрольну Шамотію Наглядову раду ВАТ. При цьому від головного акціонера підприємства вимагали, щоб збори проводилися з точним дотриманням усіх законних норм і правил.

"Ми більше не віримо Шамотію, - говорили працівники підприємства, - і не хочемо, щоб він мав можливість оскаржити рішення зборів акціонерів у суді, на підставі формальних неточностей, якщо рішення зборів його не влаштовує".

А директор підприємства Олександр Сидоренко уточнив, що "нова редакція Закону про акціонерні товариства дозволяє захищати права міноритарних акціонерів від власників контрольного пакету. Я зроблю все для захисту інтересів дрібних акціонерів і працівників підприємства від свавілля мажоритарія".

Нагадаємо, агропромислова фірма "Таврія" є одним з найбільших виробників коньячної продукції в Україні. За період з 1970 по 2009 рік "Таврія" отримала 216 медалей на Міжнародних дегустаційних конкурсах.

Читайте також:

Акціонери коньячного заводу "Таврія" оголосили війну директору

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: