Головного фінансиста Києва звільнено за неявку на нараду з Поповим

Олександр Попов заявив про намір підписати у понеділок наказ про звільнення начальника Головного фінансового управління адміністрації Віктора Падалки.

Перший заступник Київської міської державної адміністрації Олександр Попов заявив про намір звільнити начальника Головного фінансового управління адміністрації Віктора Падалку 19 липня.

Про це він повідомив під час колегії Київміськадміністрації. Під час колегії Попов обурився відсутністю в залі Падалки.

"Передайте йому привіт. Я в понеділок (19 липня) підпишу наказ про його звільнення", - сказав перший заступник мера.

Зокрема, Попов обурився тим, що Падалка відсутній на колегії під час обговорення питання про підготовку до опалювального сезону, тому що одним з основних пунктів є фінансування цієї підготовки.

"Ні я, ні його безпосередній заступник не володіють інформацією, де зараз перебуває начальник фінуправління", - зазначив заступник мера.

Під час колегії Попов у черговий раз вказав на незадовільну роботу фінуправління, згадавши отриманий в 2009 році містом в Альфа-банку (Україна) кредит на 750 млн. гривень під 40% річних. Як повідомлялося, Попов прогнозує невиконання міського бюджету на 2010 рік.

2 червня Попов заявив про те, що мер Києва Леонід Черновецький пішов у відпустку. Під час відсутності Черновецького обов'язки мера виконує Попов.

Читайте також:

Рада позбавить Черновецького більшості повноважень

Попову пророкують місце Черновецького

Попов закликав Черновецького не віддавати аеропорт "Київ" в оренду

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: