Головного "регіонала" Криму поновили на посаді

Василю Кисельову, котрий на початку місяця пішов у відставку з посади голови республіканської організації ПР у Криму, запропонували повернутися.

Рада кримської республіканської організації Партії регіонів (КРО ПР) 14 вересня запропонувала народному депутату Василю Кисельову (ПР) повернутися до виконання обов'язків голови КРО ПР.

"З цього питання (повернення до керівництва КРО ПР) я радитимуся з лідером партії", - повідомив Василь Кисельов, додавши, що він "зобов'язаний підкорятися рішенню (ради КРО ПР) і має намір це зробити".

У рішенні ради кримської організації ПР міститься вимога до голови Верховної ради автономії Анатолія Гриценка, що очолює фракцію "Блок "За Януковича!", добровільно скласти з себе повноваження спікера парламенту і керівника фракції "за антипартійну діяльність". Василь Кисельов згоден і з цією вимогою.

"Я упевнений, що причинами проблем в кримській організації є Анатолій Гриценко і Олександр Мельник (член фракції "Блок "За Януковіча!"), які вбивають рейтинг партії в Криму. Або лідер зрозуміє, що потрібно йти назустріч більшості ради, або ми надалі не зможемо нічого гарантувати за наслідками виборів", - заявив він.

Нагадаємо, 1 вересня політрада Партії регіонів усунула  Кисельова з посади керівника кримської організації, задовольнивши його власну заяву.

Василь Кисельов тоді повідомив, що особисто попросив керівництво партії ухвалити дане рішення, відзначивши, що припиняє керувати КРО ПР на період передвиборної президентської кампанії й зосередиться на роботі в центральному штабі ПР.

Через декілька днів тимчасово виконуючим обов'язки голови КРО ПР став один із заступників пана Кисельова - Олексій Боярчук.

Читайте також:

Кримські регіонали вимагають від "свого" спікера піти по-доброму

Янукович замінив лідера кримських регіоналів

"Регіонали" готуються до відставки Тимошенко

"Регіонали" вимагають примусово позбавити Москаля мандата

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: