Головного регіонала Криму виключили з партії

Таке рішення ухвалила президія політради Партії регіонів. Також Кисельов звільнений з посади голови Кримської республіканської організації партії.

Депутата від Партії регіонів Василя Кисельова виключили з партії.

Таке рішення ухвалила президія політради Партії регіонів у вівторок, повідомило джерело в кримській організації регіоналів.

Також він звільнений з посади голови Кримської республіканської організації партії.

За словами співрозмовника, Кисельова виключили "за порушення положень і вимог статуту Партії регіонів та нанесення шкоди репутації партії".

Крім того, президія політради вирішила відкликати Кисельова з членів політради Партії регіонів.

Тимчасово виконуючим обов'язки голови Кримської організації Партії регіонів пропонується призначити першого заступника керівника кримської організації Олексія Боярчука, який очолює ялтинську організацію Партії регіонів і є секретарем ялтинської міськради.
За рішенням президії політради Партії регіонів, Кисельов має в 3-денний строк з дня затвердження цього рішення передати Боярчуку всю документацію, зокрема, посвідчення, протоколи, а також печатку Кримської республіканської організації партії.

За словами джерела, вищевказані рішення виносяться на затвердження чергового засідання політради Партії регіонів.

Нагадаємо, на початку вересня політрада Партії регіонів задовольнила заяву Кисельова й перевела його на час президентської кампанії до центрального штабу.

Напередодні рада кримської організації Партії регіонів рекомендувала Кисельову повернутися на посаду голови парторганізації в автономії.

Читайте також:

Янукович замінив лідера кримських регіоналів

Головного "регіонала" Криму поновили на посаді

Міліція порушила справу за фактом підготовки нападу на Кисельова

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: