Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Головного тюремника Львівщини, якого звинувачують в хабарництві, відпустили під заставу

Заначається, що на поруки підозрюваного хотів взяти голова Львівської облради.

Вищий антикорупційний суд дозволив вийти на свободу головному тюремнику Львівщини — колишньому керівнику Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України Михайлові Дзюдзю, якого звинувачують у хабарництві. Про це повідомляє "Слово і діло" з посиланням на прокурора САП Дениса Демківа.

Зазначається, що для того, щоб вийти на свободу, Дзюдзь має виплатити заставу у розмірі 630 тисяч гривень та зобов'язатися носити електронний браслет. Крім цього, він має прибувати до прокурора за кожною вимогою, не відлучатися за межі місця проживання без дозволу, повідомляти про зміну свого місця проживання та роботи, утримуватися від спілкування зі свідками у справі та здати на зберігання закордонні паспорти.

Прокурори НАБУ і САП просили назначити суму застави для Дзюдзя у розмірі 10 мільйонів гривень. Своєю чергою, адвокат підозрюваного клопотав про скасування запобіжного заходу або випустити його підопічного на поруки. На судовому засіданні про готовність взяти Михайла Дзюдзя на поруки заявив голова Львівської облради та нардеп від партії "Європейська солідарність" Андрій Лопушанський.

Зазначений запобіжний захід діятиме до 25 травня.

11 березня НАБУ затримало підозрюваного в хабарі у розмірі 1 тисячі доларів екскерівника Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України Михайла Дзюдзя. Підозрюваний взяв хабар у той день, коли був попереджений про звільнення з посади.

Залиште свій коментар

Вибір редакції