Головну українську ялинку прикрасять радянськими іграшками та камінням Сваровскі

Київська влада вирішила не економити: з 1600-2400 сосонок змонтують новорічну красуню і прикрасять дорогими іграшками.

Через місяць, 15 грудня, на Майдані закінчать встановлювати ялинку, яка за традицією засяє напередодні дня Святого Миколая 18 грудня. У неї буде дві відмінності від попередніх: іграшки з СРСР і каміння Сваровські.

У попередні роки ялинкові іграшки були з картону, а більшу частину прикрас становила реклама інвесторів ялинки. У цьому році, незважаючи на проблеми з бюджетом, від цього вирішили відмовитися.

"Головна ідея - ретроялинка. На ній будуть як ялинкові кулі зі скла, так і картонні іграшки а-ля 50-ті", - розповів голова комісії Київради з культури Олександр Бригінець.

У мерії сказали, що в оформленні ялинки будуть брати участь інвестори, які пропонують прикрасити головну ялинку країни прикрасами зі стразами Сваровські. Правда, конкурс поки не закінчився, і, не виключено, що таких "фішок" не буде.

Крім іграшок-кроликів (2011 рік за китайським гороскопом - рік Кролика), на ялинку повісять прикраси з національною символікою, зроблені зі скла. "Це головна ялинка країни, а тому повинні бути присутніми національні мотиви. Зараз роблять великі світлодіодні кола з національною символікою і народними орнаментами - всього буде використано близько 80 орнаментальних мотивів. Ці прикраси використаємо і на наступний рік", - каже Бригінець.

До речі, цього року ялинка, як і в минулому, буде натуральною - з 1600-2400 сосонок. Щоправда, цього разу новорічне дерево крутитися не буде - конструкцію з метою безпеки треба переробити, а на це немає грошей.

Читайте також:

Новорічні ялинки лікують від багатьох хвороб

У Німеччині пройшов чемпоінат з метання ялинок

Ялинка з дитячої могили стала головним новорічним деревом райцентру на Чернігівщині

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: