Голову Донецької обради визнано "Людиною року" в Росії

Анатолій Близнюк отримав нагороду за зміцнення духовних, економічних та інших зв'язків із Росією.

Експертна рада Російського біографічного інституту визнала голову Донецької обласної ради Анатолія Близнюка "Людиною року-2009" в номінації "Міжнаціональні відносини" за зміцнення духовних, культурних і економічних зв'язків із Росією.

Як повідомили у прес-службі облради, для отримання нагороди Близнюк прибув до Москви. Там йому вручили диплом і Срібний хрест Російського біографічного інституту.

"З цією почесною нагородою Анатолія Близнюка привітали члени регіональної громадської організації "Земляцтво Донбасівців", зазначивши, що його "ентузіазм, невтомні зусилля зі зміцнення духовних, культурних і економічних зв'язків з Росією гідно оцінені російським суспільством і будуть служити стимулом розвитку в майбутньому зв'язків Донбасу та Росії на благо України", - відзначається у повідомленні.

Національна премія "Людина року" була заснована в 1993 році Російським біографічним інститутом, головним завданням якого є дослідження російського суспільства крізь призму діяльності його еліти.

Дипломом та срібним хрестом інституту за видатні успіхи нагороджуються достойні громадяни Росії та інших країн за особливо вагомий внесок у розвиток РФ за такими номінаціями, як релігія, політика, економіка, наука і освіта, культура і медицина, мале й інноваційне виробництво тощо.

Читайте також:

Екс-регіонал: до кожного регіону Янукович приставить "смотрящіх" із Донецька

У Донецьку побили агітаторів за Тимошенко

У Донецьку націоналісти побилися з "лівими"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: