Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Голову Рівненської ОДА та проректора одного з університетів Києва спіймали на брехні в деклараціях

НАЗК відправило матеріали до суду.

Національне агентство з питань запобігання корупції направило до суду протоколи про адміністративні порушення стосовно декларації голови Рівненської ОДА Олексія Муляренка та проректора Національного авіаційного університету Валерія Чепіженка.

Про це йдеться на сайті НАЗК.

У декларації голови Рівненської обласної державної адміністрації виявили недостовірні відомості, що відрізняються від достовірних на суму 242,67 прожиткових мінімумів для працездатних осіб. 

Проректор Національного авіаційного університету Валерій Чепіженко не вніс інформацію до Єдиного державного реєстру в зв’язку з отриманням у приватну власність двох квартир вартістю 365 190 грн та 535 680 грн.

Загалом же, до суду направили 15 протоколів з виявленими порушеннями в деклараціях.

"11 протоколів направлено щодо нинішніх та звільнених посадовців  Національної поліції, ДФС, Секретаріату Кабінету Міністрів України, Київської міської ради, Київської місцевої прокуратури та Українського державного підприємства "Укрхімтрансаміак", які несвоєчасно подали декларації та не повідомили про суттєві зміни в майновому стані" - йдеться в повідомленні НАЗК.

Нагадаємо, раніше НАЗК з'ясувало, що ректор Київського політехнічного інституту імені Ігоря Сікорського, голова наглядової ради КП "Укроборонпром" Михайло Згуровський не вказав у своїх деклараціях спільний з сином бізнес у Чорногорії, продаж нерухомості та один з будинків дружини у США.

ВідеоПолювання на корупціонерів. Система автоматичної перевірки декларацій готова до роботи

Її розробили коштом Програми розвитку ООН та уряду Данії. Понад два з половиною мільйони електронних декларацій, поданих чиновниками за кілька років, автоматизована система готова перевірити за 5 годин. Так само, без втручання людей, відсортує за рівнем корупційного ризику. 

Полювання на корупціонерів. Система автоматичної перевірки декларацій готова до роботи

Залиште свій коментар

Вибір редакції