Голову запорізького суду засудили колеги за п’янку з дівчатами

Суддя напився, намагався забрати не свої ключі в готелі і розважався з дівчатами. Колеги дивуються, чого він ще не застрелився.

Члени Ради суддів господарських судів (РСГС) визнали необхідність у відкритті дисциплінарного провадження відносно голови Запорізького апеляційного госпсуду (ЗАГС) Івана Федорова. Остаточне рішення повинне бути ухвалене протягом тижня після 25 вересня, коли відбулося засідання РСГС.

На засіданні РСГС обговорювався інцидент за участю судді Федорова, що трапився в курортно-оздоровчому комплексі "Росія" в Ялті. Інцидент відбувся 21 липня цього року.

Суддя Вищого госпсуда України Іван Волик на засіданні РСГС повідомив, що Іван Федоров потрапив до "Росії" на семінар з питань банкрутства, хоч і не значився серед його учасників.

За даними Волика, Федоров дещо перебрав з алкогольними напоями на фуршеті. Потім відправився з приятелем і двома дівчатами в готель, де поводився нахабно зі співробітниками, відмовлявся реєструватися, намагався оволодіти ключем не від своєї кімнати. Після чого провів ніч у себе в номері зі згаданою вище компанією.

Голова Одеського АГС Валерій Балух нагадав, що в Росії офіцери, що потрапили в таку ситуацію, пускали собі кулю в лоб.

На засіданні також розглядався звіт КРУ за результатами перевірки Запорізького АГС. Був виявлений ряд недоліків, зокрема, незаконні витрати у розмірі 85 тис. грн, перевищення витрат на оренду автомобіля Toyota Camry (на 148 тис. грн більше дозволеного за 2007-2009 рр.), невідповідність даних на спідометрі цього автомобіля і даних маршрутного листа (перевищення на 6301 км.) і ще ряд порушень.

В.о. голови госпсуда Запорізької області Олександр Немченко також заявив про множинні факти тиску на його суд з боку керівництва ЗАГС аж до особистих образ і принижень.

Іван Федоров у відповідь вказав на нелегітимність перебування Немченка на своїй посаді і недоліки в його роботі.

Дискусії про його роботу Федоров пояснив рішеннями його суду у справі про додаткову емісію акцій "Дніпроенерго".

ЗАГС двічі виносив ухвали про незаконність додаткової емісії. Ці рішення у свою чергу двічі відмінялися у ВГСУ. В результаті проведеної додаткої емісії "Дніпроенерго" перейшло під контроль компанії ДТЕК Ріната Ахметова.

Народний депутат Олексій Журавко (Партія регіонів) заявив, що нібито подав звернення відносно Федорова в кваліфікаційну комісію, проте не пригадав, у яку.

Тепер справа Федорова буде розглянута на засіданні Ради суддів України 2 жовтня.

Читайте також:

Суддю Вищого госпсуду визнали самогубцем

У Львові говорять, що суддю Зварича спіймали через сайт "Однокласники"

Миколаївського суддю арештували за хабарі

Каховського суддю заарештували за замах на вбивство

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: