Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Гончарук анонсував дату, коли 95% України покриють 4G-Інтернетом

Перерозподіл частот у діапазонах 800-900 МГц покращить доступ до мобільного Інтернету.

До 2024 року уряд планує забезпечити до 95% покриття транспортної інфраструктури, населених пунктів та їхніх соціальних об’єктів доступом до високошвидкісного 4G-Інтернету.

Про це заявив прем’єр-міністр України Олексій Гончарук на засідання уряду 5 лютого.

Це стане можливим завдяки перерозподілу частот діапазону для мобільного зв’язку, що полегшить мобільним операторам процес побудови мереж 4G.

"Завдяки перерозподілу частот вже у перших числах березня оператори оновлять свої ліцензії. У квітні свою мережу почне розвивати оператор Інтертелеком, а у липні – мобільні оператори великої трійки", - заявив Гончарук

Прем’єр додав, що швидкісний інтернет дозволить українцям користуватися перевагами цифрового світу у сферах освіти, медицини, електронної комерції, адміністративних послуг, розвитку електронної демократії.

Нагадаємо, 15 січня Кабінет міністрів ухвалив рішення, яке дозволить українцям користуватися Інтернетом в літаку та покращить якість інтернету у віддалених селах.

Раніше повідомлялося, що в Офісі президента України пообіцяли, що до кінця 2020 року 4G з’явиться в усіх українських містах та на дорогах державного значення, а ще за рік – в усіх населених пунктах і на всіх шляхах.

Відео 4G-Інтернет змінив вподобання мільйонів українських абонентів мобільного зв’язку

4G-інтернет змінив вподобання мільйонів українських абонентів мобільного зв’язку. В мережі вони почали переглядати ще більше відео, а також транслювати онлайн власний контент. 

4G-Інтернет змінив вподобання мільйонів українських абонентів мобільного зв’язку

Залиште свій коментар

Вибір редакції