Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Гончарук доручив впродовж місяця вирішити питання з технічним забезпеченням ДСНС

Впершу чергу звернуть увагу, де найгірша ситуація у рятувальників

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук повідомив, що доручив Міністерству внутрішніх справ України протягом місяця надати план вдосконалення системи технічного забезпечення ДСНС, щоб виправити ситуацію до кінця року.

Про це він заявив під час брифінгу в Одесі щодо пожежі в коледжі.

"Доручив МВС протягом місяця дати чіткий плану вдосконалення цієї системи (технічне забезпечення ДСНС – ред.). Це означає, що нам треба подивитися, де в нас найслабші місця і до кінця року максимально виправити цю ситуацію", - зазначив Гончарук.

Нагадаємо, вранці 4 грудня в Одесі загорівся коледж економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу. Вогонь спалахнув на третьому поверсі будівлі й швидко розповсюдився на 4000 кв м. Рятувальники евакуювали близько 40 осіб. У результаті пожежі, постраждали майже 30 осіб. Крім того, від початку пожежі 14 осіб офіційно вважали зниклими безвісти. 

Міський голова Одеси Геннадій Труханов розповів, що після трагедії у дворі коледжу спілкувався з батьками. Вони нібито й розповіли, що в приміщенні не було опалення, тому, можливо, там користувалися обігрівачами. Поліція розглядає дві версії загоряння в коледжі: аварійна робота електрообладнання та навмисний підпал.Утім, правоохоронці знайшли розбіжності між показати свідків та реальними подіями. 

Відео Олексій Гончарук розповів про перші звільнення відповідальних за пожежу в коледжі Одеси

"З цієї жахливої події потрібно виносити урок" - прем'єр-міністр України Олексій Гончарук завітав до студії ТСН.Тижня та відповів на запитання, які хвилюють українців щодо пожежі в Одесі. Чому пожежники не готові до висотних пожеж, хто понесе відповідальність за смерті студентів і викладачів, як мінятимуть систему - відповіді на запитання - у сюжеті.  

Олексій Гончарук розповів про перші звільнення відповідальних за пожежу в коледжі Одеси

Наразі у пожежі загинуло четверо осіб. Першою була 17-річна студентка коледжу. Вона вистрибнула з вікна будівлі і отримала травми несумісні з життям. Рятувальники почали розчищати завали надвечір 5 грудня, тоді ж виявили тіло ще однієї загиблої - 43-річної викладачка коледжу Ганни Бортюк. Протягом 6 грудня рятувальники знайшли ще дві людини. 

Станом на 8 грудня знайдено вже 10 тіл загиблих. В країні оголошено днем жалоби

Студенти згоріло коледжу відновлять навчання у понеділок, 9 грудня. Вони навчатимуться в аудиторіях Одеського фінансово-економічного коледжу Київського національного торговельно-економічного університету, а також в іншому корпусі Одеського коледжу економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції