Гончарук наказав усунути головного лісівника Закарпаття

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Прем'єр пояснив це великою кількістю скарг.

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук під час наради з представниками територіальних органів Держлісагентства доручив відсторонити керівника Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства Валерія Мургу від посади на час проведення аудиту.

Про це 13 січня повідомляє "Укрінформ".

Гончарук мотивував рішення тим, що на Мургу дуже надходить дуже багато скарг і претензій до його роботи.

“По вас дуже погана інформація, і ЗМІ, і багато депутатських звернень було до мене особисто по вас. Тому я попросив вас відсторонити від виконання обов'язків до закінчення проведення аудиту. А за підсумками, якщо будуть підстави, то звільнити у першу чергу", - заявив Гончарук.

Нагадаємо, в Україні запустили онлайн-реєстр заготівлі деревини та електронну мапу рубок. До пілотного проєкту підключили шість областей - Чернігівську, Полтавську, Рівненську, Київську, Волинську та Тернопільську. На онлайн-ресурсі lk.ukrforest.com розміщений перелік лісорубних квитків на заготівлю деревини. Там же можна перевірити на мапі законність здійснення рубок.

Відео Поліцейські затримали сімох людей, які незаконно вирубали ліс під Маріуполем

Зловили їх на гарячому. Відомо, що цінні породи дерев - дуб та ясен – вирубували, аби продавати. Бензопилу та декілька сокир вилучили копи. Колоди злочинці складали на підпільній базі. Скільки саме дерев спиляли — не озвучено, але збитку завдали на мільйони гривень.  

Поліцейські затримали сімох людей, які незаконно вирубали ліс під Маріуполем

Залиште свій коментар

Вибір редакції