Гончарук пояснив, як "Укрзалізниця" співпрацюватиме з Deutsche Bahn

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Німецькі менеджери допомагатимуть "на певному етапі".

Консультанти одного з найбільших залізничних операторів Європи Deutsche Bahn консультуватимуть менеджмент "Укрзалізниці", або допомагатимуть керувати компанією впродовж "певного етапу".

Про це в ефірі програми "Свобода слова Савіка Шустера" на каналі "Україна" сказав прем'єр-міністр України Олексій Гончарук.

Очільник уряду пояснив, що робота над самим текстом угоди досі триває. За його словами, німецькі менеджери вже розуміють, який вигляд має українська залізниця зсередини.

"Зараз ми працюємо над текстом стратегічної угоди, яка буде складатися з багатьох раундів. На першому етапі у нас будуть німецькі консультанти, які частково будуть консультувати наш менеджмент або на певному етапі будуть залучені до управління. Йдеться не про те, що ми її віддаємо або навіть передаємо у концесію", - сказав Гончарук.

Прем'єр додав, що спеціалісти Deutsche Bahn зараз працюють з "УЗ" та консультують українців у невеликих проєктах.

Нагадаємо, 23 січня прем'єр-міністр України Олексій Гончарук заявив, що українська влада хоче віддати національному оператору залізниць Німеччини Deutsche Bahn AG в управління на 10 років АТ "Укрзалізниця". Пізніше міністр інфраструктури Владислав Криклій розповів, що менеджерів найбільшого залізничного оператора Німеччини Deutsche Bahn зроблять спочатку радниками правління “Укрзалізниці", а потім, "можливо, змінять їхній статус".

Зазначимо, що 22 січня Міністерство інфраструктури підписало "Меморандум про взаєморозуміння" із найбільшим залізничним оператором Німеччини. Олексій Гончарук назвав цей альянс логічним продовження плану реструктуризації "Укрзалізниці".

Відео Компанія Deutsche Bahn не збирається керувати "Укрзалізницею"

Ідеться лише про консультативні послуги. Та й в українському уряді згодом заявили - ні про оренду, ані про продаж держмонополіста не йдеться. Закордонні фахівці працюватимуть насамперед над реформуванням управлінських механізмів підприємства.  

Компанія Deutsche Bahn не збирається керувати "Укрзалізницею"

Залиште свій коментар

Вибір редакції